LAJMI I FUNDIT:

Vetura godet shtyllën e një pompe dertivatesh në Prishtinë

Vetura godet shtyllën e një pompe dertivatesh në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Prishtinë.

Në një video që ka dërguar lexuesi i Telegrafit, shihet një veturë e tipit Volkswagen Golf 7, e cila ka goditur shtyllën e një pompe derivatesh në Veterrnik.


Përveç dëmeve materiale, ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Momenti kur vetura “fluturon” në Veternik dhe përplaset në një pompë derivatesh
Lexo po ashtu Momenti kur vetura “fluturon” në Veternik dhe përplaset në një pompë derivatesh

Telegrafin ka provuar të flasë me policinë, por ende nuk ka marrë përgjigje.

Në trend Lajme

Më shumë
KFOR-i mohon se ndërmjetësuan për largimin e paramilitarëve serbë nga Banjska

KFOR-i mohon se ndërmjetësuan për largimin e paramilitarëve serbë nga Banjska

Siguri
Paradite polic, pasdite sigurim në diskotekë – IPK po i heton këto raste

Paradite polic, pasdite sigurim në diskotekë – IPK po i heton këto raste

Lajme
Turistët nga Kosova braktisin Durrësin pas liberalizimit të vizave

Turistët nga Kosova braktisin Durrësin pas liberalizimit të vizave

Lajme
Muharremi bën analizën e popullsisë: Po del që nga 2011-ta, Kosovën e lëshuan për çdo vit 40 mijë persona

Muharremi bën analizën e popullsisë: Po del që nga 2011-ta, Kosovën e lëshuan për çdo vit 40 mijë persona

Sociale
Gërvalla në Uashington: Kosova e përkushtuar për NATO dhe BE, Serbia kërcënim për rajonin

Gërvalla në Uashington: Kosova e përkushtuar për NATO dhe BE, Serbia kërcënim për rajonin

Lajme
Nga drama e eksodit, deri tek suksesi i shqiptarëve në Itali - Rama kryen edhe vallen e dytë kuqezi

Nga drama e eksodit, deri tek suksesi i shqiptarëve në Itali - Rama kryen edhe vallen e dytë kuqezi

Lajme
Kalo në kategori