LAJMI I FUNDIT:

Aksident trafiku

855 Artikuj

Vetura godet karriget dhe tavolinat e restorantit, çifti britanik i shpëton “për një fije floku” më të keqes

Vetura godet karriget dhe tavolinat e restorantit, çifti britanik i shpëton “për një fije floku” më të keqes

Evropa
Vdes gruaja që ishte aksidentuar tri ditë më parë në Gërdoc të Podujevës

Vdes gruaja që ishte aksidentuar tri ditë më parë në Gërdoc të Podujevës

Kronika e Zezë
Dalin pamjet e aksidentit në Qafë – Thanë, të lënduarit dërgohen me helikopter në Tiranë

Dalin pamjet e aksidentit në Qafë – Thanë, të lënduarit dërgohen me helikopter në Tiranë

Shqipëri
Goditet një këmbësore në Gjilan

Goditet një këmbësore në Gjilan

Kronika e Zezë
E goditi me motoçikletë të moshuarin dhe u largua nga vendi i ngjarjes, 18-vjeçari nga Wales dënohet me 12 muaj burgim – kamerat e sigurisë zbuluan ngjarjen

E goditi me motoçikletë të moshuarin dhe u largua nga vendi i ngjarjes, 18-vjeçari nga Wales dënohet me 12 muaj burgim – kamerat e sigurisë zbuluan ngjarjen

Evropa
Aksident i rëndë trafiku në Australi, kamioni përplaset në autobusin e mbushur me nxënës – 45 të lënduar

Aksident i rëndë trafiku në Australi, kamioni përplaset në autobusin e mbushur me nxënës – 45 të lënduar

Australia
Pasojat kur një veturë përplaset me rimorkion e kamionit, derisa lëvizë me shpejtësi prej 483 kilometra në orë

Pasojat kur një veturë përplaset me rimorkion e kamionit, derisa lëvizë me shpejtësi prej 483 kilometra në orë

Auto Lajme
Kryetari i Preshevës reagon pas aksidentit: Maturantët janë mirë

Kryetari i Preshevës reagon pas aksidentit: Maturantët janë mirë

Lugina
30 të lënduar në autobusin që transportonte nxënës, aksidentohet me një kamion dhe veturë në magjistralen Prishtinë-Pejë

30 të lënduar në autobusin që transportonte nxënës, aksidentohet me një kamion dhe veturë në magjistralen Prishtinë-Pejë

Kronika e Zezë
Dy aksidente me fatalitet brenda 24 orëve në Kosovë

Dy aksidente me fatalitet brenda 24 orëve në Kosovë

Kosovë
Aksident trafiku në Çagllavicë, lëndohen dy persona

Aksident trafiku në Çagllavicë, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Treni godet një veturë afër Prishtinës, lëndohen dy persona

Treni godet një veturë afër Prishtinës, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Aksident mes tri veturave në Vushtrri, lëndohen gjashtë persona

Aksident mes tri veturave në Vushtrri, lëndohen gjashtë persona

Kronika e Zezë
Aksident mes tri veturave në Prishtinë

Aksident mes tri veturave në Prishtinë

Kronika e Zezë
Pesë persona goditen nga një veturë në Jerusalem, policia në kërkim të sulmuesit – publikohen pamjet rrëqethëse

Pesë persona goditen nga një veturë në Jerusalem, policia në kërkim të sulmuesit – publikohen pamjet rrëqethëse

Azia
Aksident mes një kamioni dhe dy veturave në Komoran – lëndohen dy persona

Aksident mes një kamioni dhe dy veturave në Komoran – lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Aksident në Shtime, lëndohen katër persona

Aksident në Shtime, lëndohen katër persona

Kronika e Zezë
Çfarë ndodhë me veturën kur përplaset në mur derisa lëvizë me 150 kilometra në orë?

Çfarë ndodhë me veturën kur përplaset në mur derisa lëvizë me 150 kilometra në orë?

Auto Lajme
Aksident në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, veturat përfundojnë në një lokal

Aksident në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, veturat përfundojnë në një lokal

Kronika e Zezë
Tre të lënduar në një aksident trafiku në rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë

Tre të lënduar në një aksident trafiku në rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë

Kronika e Zezë
Aksident mes dy kamionëve në magjistralen Gjilan – Prishtinë, lëndohen shoferët

Aksident mes dy kamionëve në magjistralen Gjilan – Prishtinë, lëndohen shoferët

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në Ferizaj, lëndohen shtatë persona

Aksident trafiku në Ferizaj, lëndohen shtatë persona

Kronika e Zezë
Ishin ndalur për të ndihmuar të aksidentuarit, policët në New Jersey i shpëtojnë “për një fije floku” vdekjes – kamioni për pak sa nuk i godet

Ishin ndalur për të ndihmuar të aksidentuarit, policët në New Jersey i shpëtojnë “për një fije floku” vdekjes – kamioni për pak sa nuk i godet

Amerika
Kia Soul “fluturon” pasi goditet nga rrota që shkëputet nga Chevrolet Silverado – kamera në Tesla filmon aksidentin si në filma

Kia Soul “fluturon” pasi goditet nga rrota që shkëputet nga Chevrolet Silverado – kamera në Tesla filmon aksidentin si në filma

Auto Lajme