LAJMI I FUNDIT:

Kronika e Zezë - Faqja 3

Një 62-vjeçar humb jetën në Suharekë pasi rrokulliset me traktor

Një 62-vjeçar humb jetën në Suharekë pasi rrokulliset me traktor

Kronika e Zezë
Vidhnin derivate nga eskavatorët që ishin në rrugë, policia arreston katër persona në Podujevë

Vidhnin derivate nga eskavatorët që ishin në rrugë, policia arreston katër persona në Podujevë

Kronika e Zezë
Goditet për vdekje një këmbësor në Drenas

Goditet për vdekje një këmbësor në Drenas

Kronika e Zezë
Kishte hyrë ilegalisht në Kosovë, policia ndalon veturën me targa të Serbisë

Kishte hyrë ilegalisht në Kosovë, policia ndalon veturën me targa të Serbisë

Kronika e Zezë
Lëndohen dy policë gjatë arrestimit të një personi në Gjakovë

Lëndohen dy policë gjatë arrestimit të një personi në Gjakovë

Kronika e Zezë
Zhduket një person në Fushë Kosovë, familjarët e tij thonë se ai ka dalë nga shtëpia që dy javë

Zhduket një person në Fushë Kosovë, familjarët e tij thonë se ai ka dalë nga shtëpia që dy javë

Kronika e Zezë
Gjendet 15-vjeçarja shqiptare që u raportua e zhdukur në Gjermani

Gjendet 15-vjeçarja shqiptare që u raportua e zhdukur në Gjermani

Kronika e Zezë
Dy shqiptarë humbin jetën në një aksident në Zvicër

Dy shqiptarë humbin jetën në një aksident në Zvicër

Kronika e Zezë
Kontrabandim me migrantë, policia zbulon në një veturë gjashtë shtetas të huaj pa dokumente

Kontrabandim me migrantë, policia zbulon në një veturë gjashtë shtetas të huaj pa dokumente

Kronika e Zezë
Gjuajti me armë zjarri, policia arreston një person në Prishtinë dhe sekuestron disa armë

Gjuajti me armë zjarri, policia arreston një person në Prishtinë dhe sekuestron disa armë

Kronika e Zezë
Gjendet i vdekur një person në bodrumin e shtëpisë së tij në Zveçan

Gjendet i vdekur një person në bodrumin e shtëpisë së tij në Zveçan

Kronika e Zezë
Kanosen dy gazetarë në Obiliq

Kanosen dy gazetarë në Obiliq

Kronika e Zezë
Dy këmbësorë goditen për vdekje në Ozdrim të Pejës, një tjetër lëndohet rëndë

Dy këmbësorë goditen për vdekje në Ozdrim të Pejës, një tjetër lëndohet rëndë

Kronika e Zezë
Dy aksidente tragjike në rajonin e Prishtinës, humbin jetën tre persona

Dy aksidente tragjike në rajonin e Prishtinës, humbin jetën tre persona

Kronika e Zezë
Tri aksidente sot pasdite në Prishtinë, njëri me të lënduar

Tri aksidente sot pasdite në Prishtinë, njëri me të lënduar

Kronika e Zezë
Tre persona sulmuan një të mitur në Lipjan, arrestohen nga Policia

Tre persona sulmuan një të mitur në Lipjan, arrestohen nga Policia

Kronika e Zezë
Policia e Kosovës dhe Shqipërisë gjejnë plantacion me rreth 20 mijë bimë kanabis në Koshare

Policia e Kosovës dhe Shqipërisë gjejnë plantacion me rreth 20 mijë bimë kanabis në Koshare

Kronika e Zezë
Sulm fizik e të shtëna armësh në Ferizaj – viktima deklaron se nuk ka lëndime, Policia heton rastin

Sulm fizik e të shtëna armësh në Ferizaj – viktima deklaron se nuk ka lëndime, Policia heton rastin

Kronika e Zezë
Digjet një shtëpi në Skenderaj, dyshohet se shkak ishte një bombol gazi

Digjet një shtëpi në Skenderaj, dyshohet se shkak ishte një bombol gazi

Kronika e Zezë
Digjet një shtëpi në Vushtrri, dyshohet për shkak të problemeve me rrymë

Digjet një shtëpi në Vushtrri, dyshohet për shkak të problemeve me rrymë

Kronika e Zezë
I mituri në Prizren sulmon me thikë një person, arrestohet nga Policia

I mituri në Prizren sulmon me thikë një person, arrestohet nga Policia

Kronika e Zezë
Grabitje në një pompë derivatesh në Gjilan

Grabitje në një pompë derivatesh në Gjilan

Kronika e Zezë
Dy taksistë në Aeroportin e Prishtinës sulmojnë një tjetër, kishte shkuar për të marrë pasagjerë

Dy taksistë në Aeroportin e Prishtinës sulmojnë një tjetër, kishte shkuar për të marrë pasagjerë

Kronika e Zezë
Me mjet të mprehtë shpoi gomat e katër veturave, arrestohet i dyshuari në Suharekë

Me mjet të mprehtë shpoi gomat e katër veturave, arrestohet i dyshuari në Suharekë

Kronika e Zezë