LAJMI I FUNDIT:

Fun Lajme - Faqja 2

Dalin në shitje çizmet me Teletubbies, nuk do ta besoni çmimin që kanë

Dalin në shitje çizmet me Teletubbies, nuk do ta besoni çmimin që kanë

Fun Lajme
Çdo ditë, qeni pret vajzën në stacionin e autobusit kur ajo kthehet nga shkolla

Çdo ditë, qeni pret vajzën në stacionin e autobusit kur ajo kthehet nga shkolla

Fun Lajme
Cili person në këtë fotografi është mëngjarash?

Cili person në këtë fotografi është mëngjarash?

Fun Lajme
Fotografi që tregojnë “çmenduritë” që vetëm fëmijët dinë t’i bëjnë

Fotografi që tregojnë “çmenduritë” që vetëm fëmijët dinë t’i bëjnë

Fun Lajme
Spanjolli detyrohet ta paguajë ish-gruan e tij me mbi 200 mijë dollarë për shkak të ‘punëve të shtëpisë’

Spanjolli detyrohet ta paguajë ish-gruan e tij me mbi 200 mijë dollarë për shkak të ‘punëve të shtëpisë’

Fun Lajme
Dy derra dhe një dhi arratisen në një qark të shtetit Illinois

Dy derra dhe një dhi arratisen në një qark të shtetit Illinois

Fun Lajme
Ushtari ukrainas bën xhiron me vallëzimin e tij të veçantë

Ushtari ukrainas bën xhiron me vallëzimin e tij të veçantë

Fun Lajme
Pesë dhi “misterioze” u panë duke u endur të lira në rrugët e San Franciskos

Pesë dhi “misterioze” u panë duke u endur të lira në rrugët e San Franciskos

Fun Lajme
Shihni se çfarë ndodh pasi një burrë u përpoq të hedhë topin e boulingut

Shihni se çfarë ndodh pasi një burrë u përpoq të hedhë topin e boulingut

Fun Lajme
Hajduti i dyshuar brenda një shtëpie në New Brunswick doli të ishte një dre në panik

Hajduti i dyshuar brenda një shtëpie në New Brunswick doli të ishte një dre në panik

Fun Lajme
Pronarët vendosën me shaka të injoronin qentë e tyre – reagimet e kafshëve shtëpiake janë gazmore

Pronarët vendosën me shaka të injoronin qentë e tyre – reagimet e kafshëve shtëpiake janë gazmore

Fun Lajme
Foshnja kangur luftoi derisa hyri në ‘thes’

Foshnja kangur luftoi derisa hyri në ‘thes’

Fun Lajme
Fëmija i vendos një tigan në kokë babait, pastaj e godet me shkop – pamjet bëhen virale në rrjete sociale

Fëmija i vendos një tigan në kokë babait, pastaj e godet me shkop – pamjet bëhen virale në rrjete sociale

Fun Lajme
Mori me qira një apartament në Nju Jork, e pritën rregullat e çuditshme: Mos përdor parfum, uji i nxehtë fiket pas tetë minutave

Mori me qira një apartament në Nju Jork, e pritën rregullat e çuditshme: Mos përdor parfum, uji i nxehtë fiket pas tetë minutave

Fun Lajme
Kuzhinën e prindërve e mbuloi me gjalpë kikiriku, TikTokeri amerikan thotë se iu deshën 12 kilogramë gjalpë dhe 4 orë punë

Kuzhinën e prindërve e mbuloi me gjalpë kikiriku, TikTokeri amerikan thotë se iu deshën 12 kilogramë gjalpë dhe 4 orë punë

Fun Lajme
Porositi ushqim vegan në aeroplan, ja sollën një banane dhe 2 shkopinj

Porositi ushqim vegan në aeroplan, ja sollën një banane dhe 2 shkopinj

Fun Lajme
Braziliania e cila u martua me ‘kukullën prej lecke’ pretendon se “djali i tyre është kidnapuar dhe po mbahet peng”

Braziliania e cila u martua me ‘kukullën prej lecke’ pretendon se “djali i tyre është kidnapuar dhe po mbahet peng”

Fun Lajme
Një pronar tregon se si i thotë lamtumirë qenit kur shkon në një udhëtim

Një pronar tregon se si i thotë lamtumirë qenit kur shkon në një udhëtim

Fun Lajme
Adoleshentët kërcenin një valle tradicionale lufte – bëhen hit në Zelandë të Re

Adoleshentët kërcenin një valle tradicionale lufte – bëhen hit në Zelandë të Re

Fun Lajme
Macja sheh për herë të parë një tjetër mace, reagimi i saj është bërë hit

Macja sheh për herë të parë një tjetër mace, reagimi i saj është bërë hit

Fun Lajme
Ariu arratiset nga rrethojat e kopshtit zoologjik të St. Louis në Missouri për herë të dytë brenda muajit

Ariu arratiset nga rrethojat e kopshtit zoologjik të St. Louis në Missouri për herë të dytë brenda muajit

Fun Lajme
Gazetari australian po raportonte direkt, një femër e panjohur i afrohet dhe e puthë

Gazetari australian po raportonte direkt, një femër e panjohur i afrohet dhe e puthë

Fun Lajme
Trump i bëri një vizitë McDonald’s, thotë se e njeh menynë më mirë se kushdo aty

Trump i bëri një vizitë McDonald’s, thotë se e njeh menynë më mirë se kushdo aty

Fun Lajme
Një mace jeton në një muze amerikan që nga viti 2009

Një mace jeton në një muze amerikan që nga viti 2009

Fun Lajme