LAJMI I FUNDIT:

Momenti gazmor kur një burrë përplaset në shkurre pasi tentoi të hipte në majë të një koshi plehrash në Angli

Momenti gazmor kur një burrë përplaset në shkurre pasi tentoi të hipte në majë të një koshi plehrash në Angli

Ky është momenti qesharak kur një baba i dy fëmijëve përplaset me shkurre pasi kishte tentuar të hipte në majë të një koshi plehrash.

Matt Gentle, 40 vjeç, u përpoq të ndryshonte bateritë në dy kamera sigurie jashtë shtëpisë së tij, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.


Megjithatë, ajo që duhet të ishte një detyrë e thjeshtë e bëri atë të përplasej me shkurre.

Pamjet tregojnë Matt, nga Croydon në jug të Londrës, duke tërhequr një kosh me rrota nga fundi i makinës së tij dhe duke e vendosur pranë një shkurre.

Dhe pas tentimit për të hipur mbi të, bie mbi shkurre.

Matt tha se gruaja dhe fëmijët e tij janë “duke shijuar pamjet” dhe shtoi: “Ishte qesharake – u ngjita në koshin që nuk mund ta mbajë peshën time. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Në një video virale, një kamerier shpjegon se cilin rregull nuk duhet ta thyejnë kurrë mysafirët

Në një video virale, një kamerier shpjegon se cilin rregull nuk duhet ta thyejnë kurrë mysafirët

Interesante
Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një

Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një "oazë të bukur” me lule

Interesante
A mund ta gjeni brenda 30 sekondave trofeun e fshehur në mesin e qindra shisheve dhe gotave me birrë?

A mund ta gjeni brenda 30 sekondave trofeun e fshehur në mesin e qindra shisheve dhe gotave me birrë?

Interesante
U kërkoi nga pesë dollarë pjesëmarrësve në ditëlindjen e vajzës, kritikohet ashpër nëna nga Teksasi

U kërkoi nga pesë dollarë pjesëmarrësve në ditëlindjen e vajzës, kritikohet ashpër nëna nga Teksasi

Interesante
Marifet i rrezikshëm - burri shijon vozitjen i mbështjellur me najllon dhe i varur në derën e veturës

Marifet i rrezikshëm - burri shijon vozitjen i mbështjellur me najllon dhe i varur në derën e veturës

Interesante
YouTuberi amerikan i kërkon Musk ta punësojë berberin indian - arsyeja do t'iu bëjë të qeshni

YouTuberi amerikan i kërkon Musk ta punësojë berberin indian - arsyeja do t'iu bëjë të qeshni

Fun
Kalo në kategori