LAJMI I FUNDIT:

Fun Lajme - Faqja 3

Macja nuhati erën e çorapeve dhe menjëherë u pendua

Macja nuhati erën e çorapeve dhe menjëherë u pendua

Fun Lajme
Këta persona mendojnë se kanë modelet më të bukura të flokëve

Këta persona mendojnë se kanë modelet më të bukura të flokëve

Fun Lajme
Një nënë u përpoq të hiqte një grua nga pajisjet e palestrës: Unë nuk paguaj tarifën e anëtarësimit për të pritur ty

Një nënë u përpoq të hiqte një grua nga pajisjet e palestrës: Unë nuk paguaj tarifën e anëtarësimit për të pritur ty

Fun Lajme
Ditë e gjatë në punë?: Prezantuesja e BBC News bëri një lëvizje të rrallë përpara se të kuptonte se kamera ishte fokusuar tek ajo

Ditë e gjatë në punë?: Prezantuesja e BBC News bëri një lëvizje të rrallë përpara se të kuptonte se kamera ishte fokusuar tek ajo

Fun Lajme
Gruaja teston aftësitë e bashkëshortit – pamjet janë mbresëlënëse

Gruaja teston aftësitë e bashkëshortit – pamjet janë mbresëlënëse

Fun Lajme
Imazhe që tregojnë anën absurde të kapitalizmit

Imazhe që tregojnë anën absurde të kapitalizmit

Fun Lajme
Ky baba meriton një Oscar – ai u shtir si polic dhe ndaloi vogëlushin që po “voziste” veturën

Ky baba meriton një Oscar – ai u shtir si polic dhe ndaloi vogëlushin që po “voziste” veturën

Fun Lajme
Nëna ia ruajti kokën djalit për t’ia bërë flokët më të trashë, mendimet e njerëzve janë të ndarë

Nëna ia ruajti kokën djalit për t’ia bërë flokët më të trashë, mendimet e njerëzve janë të ndarë

Fun Lajme
Një mace e pazakontë e do plazhin: Ajo noton, vrapon dhe argëtohet si një qen

Një mace e pazakontë e do plazhin: Ajo noton, vrapon dhe argëtohet si një qen

Fun Lajme
Amerikania thyen rekordin Guinness pasi mund të kthejë shputën e këmbës në një kënd 171.4 shkallë

Amerikania thyen rekordin Guinness pasi mund të kthejë shputën e këmbës në një kënd 171.4 shkallë

Fun Lajme
Një grua ka shpërndarë një video që tregon tetë të vegjlit e dhelprës që kërcejnë në një trampolinë në kopshtin e saj

Një grua ka shpërndarë një video që tregon tetë të vegjlit e dhelprës që kërcejnë në një trampolinë në kopshtin e saj

Fun Lajme
Policia holandeze arreston një burrë që kishte patentë shoferin me emrin “Boris Johnson”

Policia holandeze arreston një burrë që kishte patentë shoferin me emrin “Boris Johnson”

Fun Lajme
Ishte vendosur si vepër arti, por studenti i urritur e ha bananen

Ishte vendosur si vepër arti, por studenti i urritur e ha bananen

Fun Lajme
Çfarë ishte zëri misterioz që u degjua gjatë koncertit në Los Angeles?

Çfarë ishte zëri misterioz që u degjua gjatë koncertit në Los Angeles?

Fun Lajme
Shfaqen pamjet e përleshjes mes një maceje dhe qeni, videoja bëri të qeshin miliona njerëz

Shfaqen pamjet e përleshjes mes një maceje dhe qeni, videoja bëri të qeshin miliona njerëz

Fun Lajme
Presidenti i Koresë së Jugut ia thotë këngës në ndejën e Bidenit në Shtëpinë e Bardhë

Presidenti i Koresë së Jugut ia thotë këngës në ndejën e Bidenit në Shtëpinë e Bardhë

Fun Lajme
Kopshti zoologjik i Blackpool punëson persona të cilët do të vishen si zogj për t’i frikësuar pulëbardhat

Kopshti zoologjik i Blackpool punëson persona të cilët do të vishen si zogj për t’i frikësuar pulëbardhat

Fun Lajme
Vajza fryu qirinjtë e tortës dhe zbuloi për të gjithë atë që dëshironte

Vajza fryu qirinjtë e tortës dhe zbuloi për të gjithë atë që dëshironte

Fun Lajme
Pronarja mori një qenush dhe e prezantoi me qenin e saj, takimi i tyre është i adhurueshëm

Pronarja mori një qenush dhe e prezantoi me qenin e saj, takimi i tyre është i adhurueshëm

Fun Lajme
Dymbëdhjetë nga shakatë dhe ‘memet’ më të mira të Twitter për ‘apokalipsin’ e shenjës blu të Elon Musk-ut

Dymbëdhjetë nga shakatë dhe ‘memet’ më të mira të Twitter për ‘apokalipsin’ e shenjës blu të Elon Musk-ut

Fun Lajme
Pronarja regjistroi reagimin e maces së verbuar kur e kupton se ajo po i afrohet

Pronarja regjistroi reagimin e maces së verbuar kur e kupton se ajo po i afrohet

Fun Lajme
Çfarë Tom Cruise, çfarë “Misioni: I pamundur”: Ky papagall është gangster i vërtetë

Çfarë Tom Cruise, çfarë “Misioni: I pamundur”: Ky papagall është gangster i vërtetë

Fun Lajme
Nxënësi shkruan esenë e Shekspirit përmes ChatGPT – por nuk i doli ashtu siç planifikoi

Nxënësi shkruan esenë e Shekspirit përmes ChatGPT – por nuk i doli ashtu siç planifikoi

Fun Lajme
Pasagjeri humb durimin për shkak të një foshnje që qan

Pasagjeri humb durimin për shkak të një foshnje që qan

Fun Lajme