LAJMI I FUNDIT:

Fun Lajme - Faqja 417

Keni frikë: Oktapodi filmohet duke gjuajtur në tokë (Video)

Keni frikë: Oktapodi filmohet duke gjuajtur në tokë (Video)

Fun Lajme
Kur shakaja kthehet në dajak (Video)

Kur shakaja kthehet në dajak (Video)

Fun Lajme
Gjaku i Winston Churchillit del në ankand

Gjaku i Winston Churchillit del në ankand

Fun Lajme
Nxjerr në shitje virgjërinë: Ja sa para kërkon 24-vjeçari (Foto)

Nxjerr në shitje virgjërinë: Ja sa para kërkon 24-vjeçari (Foto)

Fun Lajme
Qeshni me versionin komik të “50 Shades of Grey” (Video)

Qeshni me versionin komik të “50 Shades of Grey” (Video)

Fun Lajme
Zbulim shokues: Statuja fshihte një trup të balsamosur

Zbulim shokues: Statuja fshihte një trup të balsamosur

Fun Lajme
Besojeni: Në Dubai bien para nga qielli (Video)

Besojeni: Në Dubai bien para nga qielli (Video)

Fun Lajme
I humbi 100 euro në lojëra të fatit: Ja çfarë bëri pastaj! (Video)

I humbi 100 euro në lojëra të fatit: Ja çfarë bëri pastaj! (Video)

Fun Lajme
Kështu zhbllokohet guaska e WC-së në Korenë Jugore (Video)

Kështu zhbllokohet guaska e WC-së në Korenë Jugore (Video)

Fun Lajme
“Zoti është femër”, thotë një prift që u kthye “nga të vdekurit”

“Zoti është femër”, thotë një prift që u kthye “nga të vdekurit”

Fun Lajme
“Çelësi bullgar”, mjeti i ri i hajnave

“Çelësi bullgar”, mjeti i ri i hajnave

Fun Lajme
Zbulohet formula sekrete e “Coca Cola”: A mund ta bëni edhe në shtëpi?

Zbulohet formula sekrete e “Coca Cola”: A mund ta bëni edhe në shtëpi?

Fun Lajme
Largohet nga sheshi statuja Oscar që merr kokainë (Foto)

Largohet nga sheshi statuja Oscar që merr kokainë (Foto)

Fun Lajme
Kjo orë “e çuditshme” përcjell perfomancën tuaj në shtrat!

Kjo orë “e çuditshme” përcjell perfomancën tuaj në shtrat!

Fun Lajme
Reagimi simpatik i djaloshit që sheh flluska për herë të parë (Video)

Reagimi simpatik i djaloshit që sheh flluska për herë të parë (Video)

Fun Lajme
Ja pse nuk duhet t’ju besoni fotografive “para dhe pas” (Video)

Ja pse nuk duhet t’ju besoni fotografive “para dhe pas” (Video)

Fun Lajme
Kjo foto do t’ju tmerrojë: Diçka që fshihet aty, bëri që burri të ndahet nga kjo grua! (Foto)

Kjo foto do t’ju tmerrojë: Diçka që fshihet aty, bëri që burri të ndahet nga kjo grua! (Foto)

Fun Lajme
Se si ky i nervozon njerëzit, çudi që është ende gjallë! (Video)

Se si ky i nervozon njerëzit, çudi që është ende gjallë! (Video)

Fun Lajme
A e dini zgjidhjen e kësaj detyre? (Foto)

A e dini zgjidhjen e kësaj detyre? (Foto)

Fun Lajme
Lopës i “del punë” me një biçikletë (Foto)

Lopës i “del punë” me një biçikletë (Foto)

Fun Lajme
Notuesi thyen rekordin duke notuar në Oqeanin e Antarktikut

Notuesi thyen rekordin duke notuar në Oqeanin e Antarktikut

Fun Lajme
I vunë kollare me elektroshok, që të mos bërtiste gjatë lojës (Video)

I vunë kollare me elektroshok, që të mos bërtiste gjatë lojës (Video)

Fun Lajme
Në shitoret tona, muaji shkurt i ka 30 ditë!? (Foto)

Në shitoret tona, muaji shkurt i ka 30 ditë!? (Foto)

Fun Lajme
Perverse: I riu masturbon në autobusin urban në Tiranë (Video)

Perverse: I riu masturbon në autobusin urban në Tiranë (Video)

Fun Lajme