LAJMI I FUNDIT:

Koncepte

BMW prezanton veturat e ardhshme elektrike me konceptin Vision Neue Klasse

BMW prezanton veturat e ardhshme elektrike me konceptin Vision Neue Klasse

Koncepte
Si do të dukej një Porsche 911 Targa me ADN Taycan

Si do të dukej një Porsche 911 Targa me ADN Taycan

Koncepte
Rrjedhin imazhet e konceptit të veturës elektrike Lamborghini Lanzador

Rrjedhin imazhet e konceptit të veturës elektrike Lamborghini Lanzador

Koncepte
Kështu do të duken veturat e ardhshme Opel

Kështu do të duken veturat e ardhshme Opel

Koncepte
Koncepti i veturës elektrike MG EX4 bazohet në dizajnin e veturës ikonike të garave Rally

Koncepti i veturës elektrike MG EX4 bazohet në dizajnin e veturës ikonike të garave Rally

Koncepte
Prezantohet koncepti i veturës sportive elektrike Caterham Project V

Prezantohet koncepti i veturës sportive elektrike Caterham Project V

Koncepte
Volkswagen pranoi se ka gabuar me një risi

Volkswagen pranoi se ka gabuar me një risi

Koncepte
Prezantohet koncepti i hiper-veturës elektrike Porsche Mission X

Prezantohet koncepti i hiper-veturës elektrike Porsche Mission X

Koncepte
Opel zbuloi se çfarë planifikon me Corsan

Opel zbuloi se çfarë planifikon me Corsan

Koncepte
Lansohet ‘teaser-i’ i koncept veturës hibrid Toyota GR Prius

Lansohet ‘teaser-i’ i koncept veturës hibrid Toyota GR Prius

Koncepte
Vetura sportive elektrike Caterham Seven do të debutojë në festivalin Goodwood

Vetura sportive elektrike Caterham Seven do të debutojë në festivalin Goodwood

Koncepte
Lancia prezanton konceptin sportiv

Lancia prezanton konceptin sportiv

Koncepte
Wiesmann prezantoi tre koncepte të reja të veturave elektrike

Wiesmann prezantoi tre koncepte të reja të veturave elektrike

Koncepte
Ford del me “teaser” për konceptin më sportiv F-150 Lightning

Ford del me “teaser” për konceptin më sportiv F-150 Lightning

Koncepte
Toyota AE86 debutoi në formën e një koncepti – hidrogjen dhe elektrik

Toyota AE86 debutoi në formën e një koncepti – hidrogjen dhe elektrik

Koncepte
Koncepti i ri i Peugeot Inception u prezantua në eventin CES 2023

Koncepti i ri i Peugeot Inception u prezantua në eventin CES 2023

Koncepte
BMW prezanton veturën që flet dhe ndryshon ngjyrat si një kameleon

BMW prezanton veturën që flet dhe ndryshon ngjyrat si një kameleon

Koncepte
Koncepti Audi Activesphere do të prezantohet më 26 janar

Koncepti Audi Activesphere do të prezantohet më 26 janar

Koncepte
GM Design paraqet konceptin e Buick Sedan

GM Design paraqet konceptin e Buick Sedan

Koncepte
Peugeot do të zbulojë konceptin e ri të veturave elektrike më 5 janar

Peugeot do të zbulojë konceptin e ri të veturave elektrike më 5 janar

Koncepte
Alpine Alpenglow – vetura e garave me hidrogjen, e dizajnuar edhe për rrugë normale

Alpine Alpenglow – vetura e garave me hidrogjen, e dizajnuar edhe për rrugë normale

Koncepte
Zbulohet koncepti elektrik i Citroen Oli

Zbulohet koncepti elektrik i Citroen Oli

Koncepte
Koncepti i ri VW synon të zëvendësojë fluturimet me distanca të shkurtra

Koncepti i ri VW synon të zëvendësojë fluturimet me distanca të shkurtra

Koncepte
Imazhe që tregojnë se si duket nga jashtë koncepti i Skoda-s, Vision 7S

Imazhe që tregojnë se si duket nga jashtë koncepti i Skoda-s, Vision 7S

Koncepte