Dybala nuk feston golin ndaj Udineses, ‘mesazh’ drejtuesve të Juventusit për kontratën e re

Juventusi e ka mbyllur pjesën e parë në epërsi ndaj Udineses me rezultat 1-0 në kuadër të javës së 21-të të Serie A.

‘Zonja e Vjetër’ ka arritur ta shënojë golin e epërsisë në minutën e 19-të me kapitenin e saj, Paulo Dybalan.

Argjentinasi pasi shënoi gol nuk ka festuar fare, pasi që ai dhe klubi ka ditë që i kanë ngrirë bisedimet për rinovimin e kontratës.

Madje ai pa nga tribuna ku qëndrojnë krerët e klubit, duke iu dërguar një mesazh të qartë se nuk është i kënaqur me situatën.

Në ditët r fundit ka patur shkrime të shumta për të ardhmen e Dybalas, ku klube si Manchester United, Tottenham e Inter, duken të interesuara. /Telegrafi/

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Kroacisë – Sylvinho me ndryshime në emra dhe skemë

Kombëtarja e Shqipërisë
Kroacia me mungesë të madhe në ndeshjen ndaj Shqipërisë, ylli i ekipit lëshon kampin pas lëndimit

Theu hundën, raporti i ri zbulon numrin e ndeshjeve që Mbappe do të humbasë për Francën në Euro 2024

Ballkani fat në short, përballet me skuadrën nga Andorra

La Liga fillon më 16 gusht, Reali, Barca dhe Atletico ndeshjet e para i luajnë në udhëtim

Llapi mëson kundërshtarin e rrethit të parë në Ligën e Evropës, ndeshet me gjigantin polak