LAJMI I FUNDIT:

Udinese

464 Artikuj

Nga Chiesa te Soule dhe Koopmeiners – plani i largimeve dhe transferimeve të reja te Juventusi

Nga Chiesa te Soule dhe Koopmeiners – plani i largimeve dhe transferimeve të reja te Juventusi

Serie A
Çfarë ka ndodhur me Deulofeun dhe pse Barcelona me klubet tjera po i dërgojnë atij urimet më të mira?

Çfarë ka ndodhur me Deulofeun dhe pse Barcelona me klubet tjera po i dërgojnë atij urimet më të mira?

Serie A
Ish-sulmuesi i Barcelonës mund të detyrohet të pensionohet në moshën 30-vjeçare –luajti me Messin, Iniestën dhe të tjerët

Ish-sulmuesi i Barcelonës mund të detyrohet të pensionohet në moshën 30-vjeçare –luajti me Messin, Iniestën dhe të tjerët

Ndërkombëtare
Juventusi pëson në shtëpi ndaj Udineses dhe merr një goditje të rëndë në luftën për titull

Juventusi pëson në shtëpi ndaj Udineses dhe merr një goditje të rëndë në luftën për titull

Serie A
Milani tregon zemër dhe karakter, fiton me rikthim në kohën shtesë ndaj Udineses

Milani tregon zemër dhe karakter, fiton me rikthim në kohën shtesë ndaj Udineses

Serie A
Mario Balotelli po rikthehet në Serie A, shtohet numri i skuadrave pas tij

Mario Balotelli po rikthehet në Serie A, shtohet numri i skuadrave pas tij

Serie A
Balotelli në radarin e tre skuadrave të Serie A

Balotelli në radarin e tre skuadrave të Serie A

Serie A
Roma me fitore komode ndaj Udineses, ngjitet në vendin e pestë

Roma me fitore komode ndaj Udineses, ngjitet në vendin e pestë

Serie A
Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Serie A
Milani ka harruar si fitohet, Udinese e shokon në “San Siro”

Milani ka harruar si fitohet, Udinese e shokon në “San Siro”

Serie A
Çfarë thonë gazetat italiane për Osimhen pas golit dhe polemikave me Napolin

Çfarë thonë gazetat italiane për Osimhen pas golit dhe polemikave me Napolin

Serie A
Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Serie A
Nga KFC, në një top lojtar në Serie A dhe tani drejt Ligës Premier: Rrugëtimi si nëpër ëndrra i sulmuesit Beto

Nga KFC, në një top lojtar në Serie A dhe tani drejt Ligës Premier: Rrugëtimi si nëpër ëndrra i sulmuesit Beto

Serie A
Juventusi e nis furishëm – fitore bindëse ndaj Udineses si mysafir

Juventusi e nis furishëm – fitore bindëse ndaj Udineses si mysafir

Serie A
Nga Morata te Balogun, Interi ndryshon drejtimin pas vendimit për Lukakun

Nga Morata te Balogun, Interi ndryshon drejtimin pas vendimit për Lukakun

Serie A
Çfarë i duhet Juventusit për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve pas zbritjes së 10 pikëve?

Çfarë i duhet Juventusit për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve pas zbritjes së 10 pikëve?

Serie A
Morën triumfin historik në stadiumin e Udineses: Tifozët e Napolit po e shesin barin në eBay për një çmim marramendës

Morën triumfin historik në stadiumin e Udineses: Tifozët e Napolit po e shesin barin në eBay për një çmim marramendës

Serie A
Momenti kur Napoli u shpall kampion

Momenti kur Napoli u shpall kampion

Serie A
Notat e lojtarëve në barazimin e Napolit ndaj Udineses që e shpalli kampion të Serie A

Notat e lojtarëve në barazimin e Napolit ndaj Udineses që e shpalli kampion të Serie A

Serie A
Napoli kampion i Italisë për sezonin 2022/2023

Napoli kampion i Italisë për sezonin 2022/2023

Serie A
Formacionet zyrtare: Udinese-Napoli, ndeshja që pritet ta shpallë kampionin e Italisë

Formacionet zyrtare: Udinese-Napoli, ndeshja që pritet ta shpallë kampionin e Italisë

Serie A
Atmosferë e zjarrtë në Stadio Maradona

Atmosferë e zjarrtë në Stadio Maradona

Serie A
Të dy stadiumet të mbushur, Napoli përgatitet për festën e titullit

Të dy stadiumet të mbushur, Napoli përgatitet për festën e titullit

Serie A
Si mund të fitojë Napoli titullin e Serie A sonte?

Si mund të fitojë Napoli titullin e Serie A sonte?

Serie A