LAJMI I FUNDIT:
Paulo Dybala

Paulo Dybala

1141 Artikuj

Info

Paulo Bruno Exequiel Dybala është futbollist argjentinas i lindur më 15 nëntor 1993.

U përleshën gjatë derbit, Dybala me një provokim të rëndë ia kujton Guendouzit humbjen e Francës në finale nga Argjentina

U përleshën gjatë derbit, Dybala me një provokim të rëndë ia kujton Guendouzit humbjen e Francës në finale nga Argjentina

Serie A
E ardhmja e pasigurt e Dybalas, mes rinovimit të kontratës dhe ofertave nga klubet arabe

E ardhmja e pasigurt e Dybalas, mes rinovimit të kontratës dhe ofertave nga klubet arabe

Serie A
Totti këshillon Romën: Mendoni mirë para se t’ia vazhdoni kontratën Dybalas

Totti këshillon Romën: Mendoni mirë para se t’ia vazhdoni kontratën Dybalas

Serie A
Konfirmohet se sa do të qëndrojë jashtë fushe Dybala

Konfirmohet se sa do të qëndrojë jashtë fushe Dybala

Serie A
Roma mbetet pa Dybalan, argjentinasi humb ndeshjen e radhës

Roma mbetet pa Dybalan, argjentinasi humb ndeshjen e radhës

Serie A
Eksperti i transferimeve zbulon të vërtetën për thashethemet Dybala-Barcelona

Eksperti i transferimeve zbulon të vërtetën për thashethemet Dybala-Barcelona

Ndërkombëtare
Me klauzolën e ulët – Barcelona tenton të nënshkruajë me Dybalan

Me klauzolën e ulët – Barcelona tenton të nënshkruajë me Dybalan

La Liga
Roma merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Monzës

Roma merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Monzës

Serie A
Çmimi qesharak që Atletico do të paguante për Paulo Dybalan

Çmimi qesharak që Atletico do të paguante për Paulo Dybalan

La Liga
De Rossi tregon bisedën me stafin, e dinte se do të shënonte Dybala nga 30 metra

De Rossi tregon bisedën me stafin, e dinte se do të shënonte Dybala nga 30 metra

Serie A
Roma fiton sfidën e pesë golave ndaj Torinos, shkëlqen Dybala me het-trik

Roma fiton sfidën e pesë golave ndaj Torinos, shkëlqen Dybala me het-trik

Serie A
Roma merr fitore spektakolare në shtëpi ndaj Cagliarit

Roma merr fitore spektakolare në shtëpi ndaj Cagliarit

Serie A
Roma merr fitoren e dytë nën urdhrat e De Rossit, mposht Salernitanan në udhëtim

Roma merr fitoren e dytë nën urdhrat e De Rossit, mposht Salernitanan në udhëtim

Serie A
Dy klube paguan klauzolën e tij, por Dybala i refuzoi

Dy klube paguan klauzolën e tij, por Dybala i refuzoi

Serie A
Roma merr frymë lirshëm, skadon afati për klauzolën qesharake të Paulo Dybalas

Roma merr frymë lirshëm, skadon afati për klauzolën qesharake të Paulo Dybalas

Serie A
Gjiganti anglez vazhdon interesimin për Paulo Dybalan, klauzola e tij mbetet e ulët

Gjiganti anglez vazhdon interesimin për Paulo Dybalan, klauzola e tij mbetet e ulët

Premier League
Chelsea në bisedime të avancuara me Romën për Dybalan

Chelsea në bisedime të avancuara me Romën për Dybalan

Serie A
Dybala aktivizoi një klauzolë interesante, ai mund të largohet për një çmim mjaft të ulët

Dybala aktivizoi një klauzolë interesante, ai mund të largohet për një çmim mjaft të ulët

Serie A
Totti: Dybala – Lukaku janë dyshe më e mirë se Lautaro-Thuram

Totti: Dybala – Lukaku janë dyshe më e mirë se Lautaro-Thuram

Serie A
Nga Vicario i Tottenham Hotspur te Dybala i Romës apo kampioni i botës Barzagli – Ujkani zgjedh 11-shen më të mirë me të cilët ka luajtur në një skuadër

Nga Vicario i Tottenham Hotspur te Dybala i Romës apo kampioni i botës Barzagli – Ujkani zgjedh 11-shen më të mirë me të cilët ka luajtur në një skuadër

Romak Zeqiri
Momenti kur Paulo Dybala i propozon të dashurës së tij, Oriana Sabatini në Romë

Momenti kur Paulo Dybala i propozon të dashurës së tij, Oriana Sabatini në Romë

Yjet
Dybala nuk ia del, Mourinho nuk e grumbullon për ndeshjen me Interin

Dybala nuk ia del, Mourinho nuk e grumbullon për ndeshjen me Interin

Serie A
Dybala gëzon Romën, mësohet data e rikthimit të tij

Dybala gëzon Romën, mësohet data e rikthimit të tij

Serie A
Gëzohen te Roma, Dybala dhe Pellegrini do të jenë gati për Interin

Gëzohen te Roma, Dybala dhe Pellegrini do të jenë gati për Interin

Serie A