Edhe Interi e mposhtë Bayernin (Video)

Interi ka shënuar fitore ndaj Bayern Munichut në miqësoren parapërgatitore me rezultat 2-0.

Interi në kuadër të International Champions Cup ka shfaqur paraqitje të mira dhe ato i vazhdoi edhe ndaj Bayernit, që ditë më parë u shkatërrua pa problem nga Milan.

Eder pas 8 minutash në lojë kaloi në epërsi Nerazzurët, teksa sërish Eder në minutën e 30-të realizoi nga afërsia pas një krosimi të përkryer nga Perisic.

Në pjesën e dytë trajnerët kryen një numër të madh zëvëndësimesh për t’i sprovuar lojtarët.

Kjo ndeshje nuk ka ndonjë vlerë dhe shërben për përgatitjet parasezonale të ekipeve. /Telegrafi/

Messi me supergol nga goditja e lirë i jep fitoren Argjentinës ndaj Ekuadorit

Mirlind Daku shpërthen në lot pas ndeshjes: Kjo është më shumë se një Kupë Bote

Kombëtarja e Shqipërisë
E gjithë liga është e manipuluar dhe tani kanë ardhur provat: Federata ka pezulluar zyrtarisht kampionatin

Situata e grupit të Shqipërisë: Gara mes kuqezinjve, polakëve dhe çekëve

Luajti për Zvicrën dhe Kosovën, legjenda Albert Bunjaku në përkrahje të Dardanëve nga stadiumi: Fitojmë 2-1, kualifikimi ende i mundur

Romak Zeqiri
Barazim i madh i Shqipërisë ndaj Republikës Çeke si mysafir, ëndrra për Euro 2024 vazhdon