LAJMI I FUNDIT:
Bundesliga

Bundesliga

7595 Artikuj

Naby Keita nuk heshtë – godet drejtorin e Werder Bremenit pas akuzave për mungesë në ndeshjen me Leverkusenin

Naby Keita nuk heshtë – godet drejtorin e Werder Bremenit pas akuzave për mungesë në ndeshjen me Leverkusenin

Bundesliga
Ka refuzuar të luajë kundër Leverkusenit – Naby Keita do t’i vuajë pasojat

Ka refuzuar të luajë kundër Leverkusenit – Naby Keita do t’i vuajë pasojat

Bundesliga
Rikthehen fjalët e Jose Mourinhos që i tha për Xabi Alonson pas shpalljes së Leverkusenit kampion

Rikthehen fjalët e Jose Mourinhos që i tha për Xabi Alonson pas shpalljes së Leverkusenit kampion

Bundesliga
Xhaka flet për titullin e kampionit në Bundesliga, i bën një premtim të madh tifozëve të Leverkusenit

Xhaka flet për titullin e kampionit në Bundesliga, i bën një premtim të madh tifozëve të Leverkusenit

Bundesliga
Ka një klauzolë qesharake largimi, Real Madridi i gatshëm ta paguajë atë për transferimin e Jeremie Frimpong

Ka një klauzolë qesharake largimi, Real Madridi i gatshëm ta paguajë atë për transferimin e Jeremie Frimpong

Bundesliga
Bayern Munich nis bisedimet me tre herë fituesin e Ligës së Kampionëve për postin e trajnerit

Bayern Munich nis bisedimet me tre herë fituesin e Ligës së Kampionëve për postin e trajnerit

Bundesliga
Granit Xhaka vihet në siklet nga Frimpong kur ia bën pyetjen për Arsenalin

Granit Xhaka vihet në siklet nga Frimpong kur ia bën pyetjen për Arsenalin

Bundesliga
Graniti feston me familje, babai i tij ka disa fjalë për Xabi Alonson

Graniti feston me familje, babai i tij ka disa fjalë për Xabi Alonson

Bundesliga
“Urime djali jem”, nëna e uron Granit Xhakën pas triumfit në Bundesliga – përqafim edhe nga gruaja dhe vajzat

“Urime djali jem”, nëna e uron Granit Xhakën pas triumfit në Bundesliga – përqafim edhe nga gruaja dhe vajzat

Bundesliga
I lagur i tëri në birrë, Granit Xhaka u dërgon mesazh tifozëve të Leverkusenit

I lagur i tëri në birrë, Granit Xhaka u dërgon mesazh tifozëve të Leverkusenit

Bundesliga
Brenda zhveshtores së Leverkusenit, lojtarët nuk e kursejnë as Alonson

Brenda zhveshtores së Leverkusenit, lojtarët nuk e kursejnë as Alonson

Bundesliga
Festime të çmendura nga stadiumi i Leverkusenit – aty ku tifozët kanë pushtuar fushën

Festime të çmendura nga stadiumi i Leverkusenit – aty ku tifozët kanë pushtuar fushën

Bundesliga
Deklaratë e madhe nga Xabi Alonso pas shpalljes kampion me Leverkusenin në Bundesliga

Deklaratë e madhe nga Xabi Alonso pas shpalljes kampion me Leverkusenin në Bundesliga

Bundesliga
Leverkusen 5-0 Bremen, vlerësimi i Granit Xhakës dhe të tjerëve

Leverkusen 5-0 Bremen, vlerësimi i Granit Xhakës dhe të tjerëve

Bundesliga
Bayer Leverkusen kampion i Gjermanisë për herë të parë në histori

Bayer Leverkusen kampion i Gjermanisë për herë të parë në histori

Bundesliga
Tifozët e Bayer Leverkusen nuk përmbahen, futen në fushë pas golit të katërt

Tifozët e Bayer Leverkusen nuk përmbahen, futen në fushë pas golit të katërt

Bundesliga
Si të mungonte një perlë e Granit Xhakës në festën e titullit te Bayer Leverkusen – mesfushori shqiptar shënon me stil nga 30 metra

Si të mungonte një perlë e Granit Xhakës në festën e titullit te Bayer Leverkusen – mesfushori shqiptar shënon me stil nga 30 metra

Bundesliga
Në Leverkusen ka filluar festa, rrugët dhe shtëpitë stolisen kuqezi – Bayer sot mund të shpallet kampion për herë të parë në histori

Në Leverkusen ka filluar festa, rrugët dhe shtëpitë stolisen kuqezi – Bayer sot mund të shpallet kampion për herë të parë në histori

Bundesliga
Olmo nuk dëshiron rikthimin në La Liga, zgjedh kampionatin ku do të luajë

Olmo nuk dëshiron rikthimin në La Liga, zgjedh kampionatin ku do të luajë

Bundesliga
Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

La Liga
Brajan Gruda gjen golin e tretë në Bundesliga, shënon ndaj Hoffenhaim

Brajan Gruda gjen golin e tretë në Bundesliga, shënon ndaj Hoffenhaim

Bundesliga
Bayern Munich merr fitore ndaj Koln, ruan pozitën e dytë

Bayern Munich merr fitore ndaj Koln, ruan pozitën e dytë

Bundesliga
Ish futbollisti i Liverpool dhe Real Madrid tregon pse Xaabi Alonso refuzoi për të marr drejtimin e Reds

Ish futbollisti i Liverpool dhe Real Madrid tregon pse Xaabi Alonso refuzoi për të marr drejtimin e Reds

Premier League
Varane do të largohet nga Man Utd, gjiganti evropian e bën prioritet transferimin e tij

Varane do të largohet nga Man Utd, gjiganti evropian e bën prioritet transferimin e tij

Premier League