LAJMI I FUNDIT:
Inter

Inter

9715 Artikuj

Javë vendimtare për të ardhmen e Thuram, top klubet evropiane pas tij

Javë vendimtare për të ardhmen e Thuram, top klubet evropiane pas tij

Bundesliga
Dilema e vetme për formacionin e Simone Inzaghit për finalen ndaj Man Cityt

Dilema e vetme për formacionin e Simone Inzaghit për finalen ndaj Man Cityt

Liga e Kampionëve
Interi e mbyll me fitore kampionatin, gati për finalen e Ligës së Kampionëve

Interi e mbyll me fitore kampionatin, gati për finalen e Ligës së Kampionëve

Serie A
Jordi Alba ka disa opsione për ta vazhduar karrierën, prioritet mbetet qëndrimi në Evropë

Jordi Alba ka disa opsione për ta vazhduar karrierën, prioritet mbetet qëndrimi në Evropë

La Liga
Presidenti i Interit, Steven Zhang ndanë bonuse të konsiderueshme për ekipin nëse fitojnë Ligën e Kampionëve

Presidenti i Interit, Steven Zhang ndanë bonuse të konsiderueshme për ekipin nëse fitojnë Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
E do Interi, Chelsea ia cakton çmimin Chalobahit

E do Interi, Chelsea ia cakton çmimin Chalobahit

Premier League
Interi prezanton sponsorin e ri të fanellave për finalen e Ligës së Kampionëve

Interi prezanton sponsorin e ri të fanellave për finalen e Ligës së Kampionëve

Serie A
Deklarohet gjyqtari i finales së Ligës së Kampionëve pasi UEFA nisi hetimet për sjelljen e tij

Deklarohet gjyqtari i finales së Ligës së Kampionëve pasi UEFA nisi hetimet për sjelljen e tij

Liga e Kampionëve
Paraqitet një blerës serioz për blerjen e Interit

Paraqitet një blerës serioz për blerjen e Interit

Serie A
Serie A zgjedh më të mirët  – dominojnë yjet e Napolit

Serie A zgjedh më të mirët – dominojnë yjet e Napolit

Serie A
UEFA konfirmon se Marciniak do të gjykojë finalen e Ligës së Kampionëve

UEFA konfirmon se Marciniak do të gjykojë finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Lautaro: Interi ishte shumë superior ndaj Milanit, tani radhën e ka Man City

Lautaro: Interi ishte shumë superior ndaj Milanit, tani radhën e ka Man City

Serie A
Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Liga e Kampionëve
U lidh me Real Madridin, Zanetti flet për situatën e Lautaros

U lidh me Real Madridin, Zanetti flet për situatën e Lautaros

Serie A
Interi ka hapur bisedimet me Nachon, spanjolli shihet si pasues i Skriniar

Interi ka hapur bisedimet me Nachon, spanjolli shihet si pasues i Skriniar

Serie A
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Po Flitet
Pamje nga dasma e Lautaro Martinez me Agustina Gandolfo

Pamje nga dasma e Lautaro Martinez me Agustina Gandolfo

Yjet
Busquets zbulon një mënyrë se si Interi mund ta ‘dëmtojë’ Man Cityn në finalen e Ligës së Kampionëve

Busquets zbulon një mënyrë se si Interi mund ta ‘dëmtojë’ Man Cityn në finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Shkëlqeu te Reims, Interi dhe Milani duan sulmuesin Balogun

Shkëlqeu te Reims, Interi dhe Milani duan sulmuesin Balogun

Serie A
Kanë mbetur pa sponsor në fanella: Çfarë fshihet pas partneritetit të dështuar të Interit

Kanë mbetur pa sponsor në fanella: Çfarë fshihet pas partneritetit të dështuar të Interit

Serie A
Interi e pyet Atalantën për dy yjet e skuadrës, Neroazzurët synojnë t’i transferojnë në verë

Interi e pyet Atalantën për dy yjet e skuadrës, Neroazzurët synojnë t’i transferojnë në verë

Serie A
Notat e lojtarëve, Inter 3-2 Atalanta: Martinez më i miri

Notat e lojtarëve, Inter 3-2 Atalanta: Martinez më i miri

Ligue 1
Interi fitore ndaj Atalantas, siguron Ligën e Kampionëve

Interi fitore ndaj Atalantas, siguron Ligën e Kampionëve

Serie A
Interi po mendon ta huazojë Andi Hotin në Zvicër

Interi po mendon ta huazojë Andi Hotin në Zvicër

Serie A