LAJMI I FUNDIT:
Inter

Inter

10536 Artikuj

Tifozët pretendojnë se ‘futbolli ka vdekur’ pasi dolën detaje të reja të Ligës së Kampionëve

Tifozët pretendojnë se ‘futbolli ka vdekur’ pasi dolën detaje të reja të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Italianët mund të kenë dhjetë klube në Evropë dhe këtë gjë e kanë në dorë ta vendosin vetë

Italianët mund të kenë dhjetë klube në Evropë dhe këtë gjë e kanë në dorë ta vendosin vetë

Serie A
Suning nuk pagoi detyrimet, Interi kalon në duart e Oaktree

Suning nuk pagoi detyrimet, Interi kalon në duart e Oaktree

Serie A
Lautaro thotë se e ndjen vetën në të njëjtin nivel me Mbappen e Haalandin

Lautaro thotë se e ndjen vetën në të njëjtin nivel me Mbappen e Haalandin

Serie A
Oaktree pritet të marrë sot pronësinë e Interit nga Suning, pas skadimit të afatit të borxhit

Oaktree pritet të marrë sot pronësinë e Interit nga Suning, pas skadimit të afatit të borxhit

Serie A
Kapiteni i Interit, Lautaro Martinez, ngrit trofeun e Serie A të fituar muaj më parë

Kapiteni i Interit, Lautaro Martinez, ngrit trofeun e Serie A të fituar muaj më parë

Serie A
Interi barazon në shtëpi përballë Lazios

Interi barazon në shtëpi përballë Lazios

Serie A
Situata aktuale e Interit, mes Zhang dhe kompanisë “Oaktree”: Milani ka qenë në të njëjtën pozitë, por me një ndryshim

Situata aktuale e Interit, mes Zhang dhe kompanisë “Oaktree”: Milani ka qenë në të njëjtën pozitë, por me një ndryshim

Serie A
Si mundet Serie A që ta sigurojë vendin e gjashtë që e dërgon në Ligën e Kampionëve?

Si mundet Serie A që ta sigurojë vendin e gjashtë që e dërgon në Ligën e Kampionëve?

Serie A
Interi dëshiron të ribashkojë vëllezërit Thuram

Interi dëshiron të ribashkojë vëllezërit Thuram

Serie A
Lautaro flet për sukseset, kontratën e re dhe Topin e Artë

Lautaro flet për sukseset, kontratën e re dhe Topin e Artë

Serie A
Interi e konsideron transferimin e yllit të Real Madridit

Interi e konsideron transferimin e yllit të Real Madridit

Serie A
Çmenduria e kësaj vere: Bruno Fernandes transferohet te Interi?

Çmenduria e kësaj vere: Bruno Fernandes transferohet te Interi?

Serie A
Vitor Roque i ofrohet gjigantit italian

Vitor Roque i ofrohet gjigantit italian

La Liga
Mehdi Taremi nuk i ndalë lotët në ndeshjen e fundit me Porton – do t’i bashkohet Interit

Mehdi Taremi nuk i ndalë lotët në ndeshjen e fundit me Porton – do t’i bashkohet Interit

Serie A
Italia me gjashtë skuadra në Ligën e Kampionëve, ka një mundësi si mund të ndodhë kjo

Italia me gjashtë skuadra në Ligën e Kampionëve, ka një mundësi si mund të ndodhë kjo

Serie A
Tri klubet e mëdha të Serie A luftojnë për mbrojtësin ‘hit’ Alessandro Buongiorno

Tri klubet e mëdha të Serie A luftojnë për mbrojtësin ‘hit’ Alessandro Buongiorno

Serie A
“E ka kuptuar edhe vetë përmirësimin” – Simone Inzaghi lavdëron paraqitjen e Asllanit

“E ka kuptuar edhe vetë përmirësimin” – Simone Inzaghi lavdëron paraqitjen e Asllanit

Serie A
Interi i shënon pesë herë Frosinones, Asllani luan gjithë ndeshjen

Interi i shënon pesë herë Frosinones, Asllani luan gjithë ndeshjen

Serie A
Barella do të bëhet lojtari italian më i paguar në Serie A me kontratë të re me Interin

Barella do të bëhet lojtari italian më i paguar në Serie A me kontratë të re me Interin

Serie A
Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Liga e Kampionëve
Ausilio: Interi kishte marrëveshje me Rafael Leaon

Ausilio: Interi kishte marrëveshje me Rafael Leaon

Serie A
Mbyllet hetimi për festën e Dumfries që paraqiste Theo Hernandezin si qen, vendim befasues nga FIGC

Mbyllet hetimi për festën e Dumfries që paraqiste Theo Hernandezin si qen, vendim befasues nga FIGC

Serie A
Zanetti flet për të ardhmen e Lautaros

Zanetti flet për të ardhmen e Lautaros

Serie A