0Shares

Asnjë historian nuk ka mundur ta parashikojë “apokalipsin e xhinseve” në vitin 2017.

Trende të ndryshme kanë filluar të popullarizohen, duke filluar nga xhinset e grisura nën kofshë e deri te këto xhinse nga Vetements, të cilat kanë një zinxhirë sikur të xhaketës, por që shërben për ta shfaqur një pjesë të vitheve tuaja.

Brendi francez ka publikuar në Instagram një foto ku mund të shihni si duken këto xhinse, të cilat vijnë në bashkëpunim me Levi, dhe padyshim se nga ekspertët e modës po cilësohen si inovative.

Xhinset ofrojnë dy zinxhirë, një deri në fund të këmbëve dhe një në qendër të vitheve. /Telegrafi/

#VETEMENTSxLEVIS @mytheresa.com @kevingiacco

A post shared by VETEMENTS (@vetements_official) on Apr 12, 2017 at 4:08am PDT

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)