0Shares

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Robin Van Persie, ka deklaruar se ai është dashur të shënojë më shumë gola për Djajtë e Kuq këtë sezon.

Prej se erdhi në Old Trafford holandezi është lider në listën e golashënuesve me 18 gola në 23 paraqitje.

“Në dhjetë ndeshjet e fundit është dashur të shënoj 14 ose 15 gola. Të paktën katër apo pesë nuk është dashur t’i humbas”.

“Nuk shkon edhe aq mirë. Në të vërtetë po ec mirë, por nëse filloni të besoni se gjithçka është në rregull, atëherë ju vetëm bini poshtë”, ka thënë RVP për Sky Sports./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)