0Shares

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale shihet një burrë i cili siç duket ka shumë frikë nga injeksionet.

Ndonëse nuk bëhet e ditur se ku ka ndodhur një ngjarje e tillë, aty mund të shihet, me gjasë, një motër medicionale e cila “trajton” pacientin e saj.

Për më shumë, shihni videon më poshtë:

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)