0Shares

Ekzekutohet me armë zjarri një 25 vjeçar, ndërkaq policia ka arritur të identifikojë të dyshuarin. Burime nga policia e Lezhës, bëjnë me dije se autori i dyshuar i vrasjes së 25-vjeçarit Martin Shtjefi është Mariglen Përgjini, 26-vjeç.

Martin Shtjefni u ekzekutua në orët e para të mëngjesit të sotëm ( rreth orës 02:00) në rrethana të paqarta në një lokal në Lezhë, raporton BalkanWeb.

Nga hetimet paraprake mësohet se Shtjefni ka qenë në një lokal në rrugës Lezhë-Tiranë, pranë kryqëzimit të ‘Shënkollit’ kur është qëlluar me armë zjarri. Policia ka nisur hetimet për sqarimin e rrethanave të vrasjes. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)