0Shares

Në videon e mëposhtme mund të shihni njërën nga përpjekjet më të këqija për parkimin e një automjeti të shtrenjtë.

Xhirimi i publikuar në internet shfaq një vozitëse të keqe, e cila përpiqet të parkojë BMW-në e saj në mes të dy automjeteve tjera… /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)