0Shares

Dr. Mark Sandomirski është duke bërë shumë bujë në botën mjekësisë. Ai po ju rekomandon pacientëve, një teknikë të thjeshtë, e cila po ka shumë efekt.

Kinezët e quajnë këtë metodë Shen Men, ndërsa është e njohur si “Porta e Parajsës, transmeton Telegrafi.

Shikoni në videon e postuar më poshtë, se si mund të gjeni këtë pjesë të veshit. Më pas, bëjini presion dhe masazhojeni.

Teksa e kryeni këtë mesazh, merrni frymë thellë dhe dëgjoni trupin tuaj.

Kur merrni frymë, shikoni majtas, ndërsa kur e lëshoni frymën shikoni djathtas. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)