0Shares

Ka ndodhur një aksident trafiku në mes një veture civile dhe një kamioni, ku si pasojë ngasësi i veturës nga lëndimet e marra ka vdekur në vendin e ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Ranillug të Gjilanit të hënën në ora 20:40.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në obduksion, ndërsa për shkaqe sigurie është arrestuar dhe dërguar në mbajtje ngasësi i kamionit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)