0Shares

Gara mes dy Mustangëve, që është zhvilluar në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara, ka përfunduar me përplasje -por, pa viktima.

Shoferi i makinës që është ndarë në gjysmë, është dërguar në spital me shpejtësi, megjithëse nuk kishte dëmtime serioze për jetën, transmeton Telegrafi. Pas kontrollit ai është dërguar në shtëpi.

Siguria e vendosur në makinën Ford ka bërë që të mbrohen personat brenda. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)