0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se ka arrestuar një person në fshatin Shajkovc të Podujevës, pasi ka shtënë afër shtëpisë së një vajze me të cilën ishte duke bashkëjetuar.

I dyshuari thuhet se pas të shtënave i ka thirrur familjarët e vajzës dhe i ka kanosur me fjalë.

“Nga i njëjti është konfiskuar arma AK-47 me 7 fishek të cal.7.62mm dhe pas intervistimit në konsultim me Prokurorin është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)