LAJMI I FUNDIT:

Visar Korenica

24 Artikuj

Vetëm një deputet i LVV-së votoi pro tërheqjes së mjeteve nga Trusti, pesë të tjerë nuk morën pjesë në votim

Vetëm një deputet i LVV-së votoi pro tërheqjes së mjeteve nga Trusti, pesë të tjerë nuk morën pjesë në votim

Kosovë
Projektligji për tërheqjen e kursimeve nga Trusti, çfarë thanë deputetët e LVV-së pak para seancës

Projektligji për tërheqjen e kursimeve nga Trusti, çfarë thanë deputetët e LVV-së pak para seancës

Elfije Boletini
Deputeti i VV-së: Oliver Ivanoviqi ishte kriminel, nuk iu përshtat Vuçiqit dhe për këtë e eliminoi

Deputeti i VV-së: Oliver Ivanoviqi ishte kriminel, nuk iu përshtat Vuçiqit dhe për këtë e eliminoi

Kosovë
Korenica i LVV: U shkarkova për votën kundër Kodit Civil, janë përjashtuar edhe deputetë të tjerë

Korenica i LVV: U shkarkova për votën kundër Kodit Civil, janë përjashtuar edhe deputetë të tjerë

Politikë
Vetëvendosje ende nuk i ka bindur deputetët ta votojnë Projektkodin Civil

Vetëvendosje ende nuk i ka bindur deputetët ta votojnë Projektkodin Civil

Kosovë
Në Rahovec paralajmërohet investimi 90 milionësh për ndërtimin e Parkut Energjetik

Në Rahovec paralajmërohet investimi 90 milionësh për ndërtimin e Parkut Energjetik

Kosovë
Mbi 75% të votave merr Smajl Latifi në Rahovec, pas numërimit të gjysmës së votave

Mbi 75% të votave merr Smajl Latifi në Rahovec, pas numërimit të gjysmës së votave

Komunat
Rahoveci në balotazh, Latifi i AAK-së dhe Korenica i LVV-së në garë për të parin e komunës

Rahoveci në balotazh, Latifi i AAK-së dhe Korenica i LVV-së në garë për të parin e komunës

Kosovë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Rahovecit pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Rahovecit pas zgjedhjeve lokale 2021?

Kosovë
E përmendën për punësim familjar në RTK, reagon Milaim Zeka

E përmendën për punësim familjar në RTK, reagon Milaim Zeka

Kosovë
Punësimet familjare e partiake në RTK, deputeti i LVV-së prezanton emrat, reagojnë anëtarët e Bordit

Punësimet familjare e partiake në RTK, deputeti i LVV-së prezanton emrat, reagojnë anëtarët e Bordit

Politikë
Formacioni i sezonit 2018/2019 në IPKO Superligë – 11 yjet që e dominuan futbollin kosovar

Formacioni i sezonit 2018/2019 në IPKO Superligë – 11 yjet që e dominuan futbollin kosovar

Superliga
“MOS E SHIT votën, për asnjë ÇMIM”, aksion sensibilizues nga VV (Foto)

“MOS E SHIT votën, për asnjë ÇMIM”, aksion sensibilizues nga VV (Foto)

2017
Dëmtohet baneri i Vetëvendosjes në Rahovec (Foto)

Dëmtohet baneri i Vetëvendosjes në Rahovec (Foto)

Parlamentare
Korenica i VV-së zbulon inovacionin e tij dhe programin për qytetarët, i pari që ofron programin me shfletim në telefon me QR Code (Video)

Korenica i VV-së zbulon inovacionin e tij dhe programin për qytetarët, i pari që ofron programin me shfletim në telefon me QR Code (Video)

2017
Përplasen Vehapi dhe Korenica për çështjen e pagave dhe mëditjeve (Video)

Përplasen Vehapi dhe Korenica për çështjen e pagave dhe mëditjeve (Video)

Parlamentare
Korenica: Brenda dy viteve do ta zgjidhim problemin e ujit (Video)

Korenica: Brenda dy viteve do ta zgjidhim problemin e ujit (Video)

Parlamentare
Tash, “Debat D” në RTV Dukagjini: Ballafaqimi i kandidatëve për Rahovecin (Video)

Tash, “Debat D” në RTV Dukagjini: Ballafaqimi i kandidatëve për Rahovecin (Video)

Parlamentare
Latifi premton 1 milion për bujqësi, Korenica përmend Rikalon (Foto)

Latifi premton 1 milion për bujqësi, Korenica përmend Rikalon (Foto)

Parlamentare
Korenica me sloganin e tij: “Jepi kokrrën Rahovecit”

Korenica me sloganin e tij: “Jepi kokrrën Rahovecit”

Parlamentare
Ymeri: Statusi i Korenicës nuk paraqet qëndrimet e Vetëvendosjes

Ymeri: Statusi i Korenicës nuk paraqet qëndrimet e Vetëvendosjes

Politikë
Flet Visar Korenica: Këtë e thashë për Izraelin (Video)

Flet Visar Korenica: Këtë e thashë për Izraelin (Video)

Politikë
Korenica: Shqetësuese që Ministria e Bujqësisë do të jetë nën udhëheqjen e Listës Serbe

Korenica: Shqetësuese që Ministria e Bujqësisë do të jetë nën udhëheqjen e Listës Serbe

Kosovë
Visar Korenica, kandidat i Vetëvendosjes për kryetar të Rahovecit

Visar Korenica, kandidat i Vetëvendosjes për kryetar të Rahovecit

Komunat