LAJMI I FUNDIT:

Viktoria Plzen

110 Artikuj

Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Aston Villa-Lille ndeshja kryesore

Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Aston Villa-Lille ndeshja kryesore

Ndërkombëtare
Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Ndërkombëtare
Nga Antwerp te Astana dhe Plzen – 10 klubet më të vogla që kanë luajtur ndonjëherë në Ligën e Kampionëve

Nga Antwerp te Astana dhe Plzen – 10 klubet më të vogla që kanë luajtur ndonjëherë në Ligën e Kampionëve

Shkumbin Pireva
Çfarë i nevojitet Ballkanit për të kaluar në fazën tjetër në Ligën e Konferencës?

Çfarë i nevojitet Ballkanit për të kaluar në fazën tjetër në Ligën e Konferencës?

Ndërkombëtare
Jashanica: Nuk i shfrytëzuam rastet

Jashanica: Nuk i shfrytëzuam rastet

Ligat tjera
Kuç thotë se ndeshjen ndaj Viktoria Plzenit e kishin përgatitur për ta fituar

Kuç thotë se ndeshjen ndaj Viktoria Plzenit e kishin përgatitur për ta fituar

Ligat tjera
Ballkani 0-1 Viktoria Plzen, notat e lojtarëve

Ballkani 0-1 Viktoria Plzen, notat e lojtarëve

Ligat tjera
Ballkani pëson në Tiranë: Fati i kualifikimit do të vendoset në Kroaci ndaj Dinamo Zagrebit

Ballkani pëson në Tiranë: Fati i kualifikimit do të vendoset në Kroaci ndaj Dinamo Zagrebit

Ligat tjera
Mbyllet pa fitues pjesa e parë mes Ballkanit dhe Viktoria Plzenit

Mbyllet pa fitues pjesa e parë mes Ballkanit dhe Viktoria Plzenit

Ligat tjera
Gjithçka çfarë ndodhi para, pas dhe gjatë ndeshjes, Ballkani 0-1 Viktoria Plzen

Gjithçka çfarë ndodhi para, pas dhe gjatë ndeshjes, Ballkani 0-1 Viktoria Plzen

Ligat tjera
Formacionet zyrtare: Ballkani synon pikët e plota ndaj Viktoria Plzenit

Formacionet zyrtare: Ballkani synon pikët e plota ndaj Viktoria Plzenit

Ligat tjera
Dita e ndeshjes: Ballkani e pret Viktoria Plzenin në “Air Albania”

Dita e ndeshjes: Ballkani e pret Viktoria Plzenin në “Air Albania”

Ndërkombëtare
Fusha në “Fadil Vokrri” e dëmtuar tej mase, Ballkani do të luajë në “Air Albania”

Fusha në “Fadil Vokrri” e dëmtuar tej mase, Ballkani do të luajë në “Air Albania”

Ligat tjera
Viktoria Plzen fiton dhe kalon tutje, grupi i Ballkanit mbetet fuqishëm hapur për vendin e dytë

Viktoria Plzen fiton dhe kalon tutje, grupi i Ballkanit mbetet fuqishëm hapur për vendin e dytë

Ligat tjera
Situata e grupit të Ballkanit: A kanë gjasa djemtë e Ilir Dajës të kalojnë tutje?

Situata e grupit të Ballkanit: A kanë gjasa djemtë e Ilir Dajës të kalojnë tutje?

Ligat tjera
Viktoria Plzen fiton edhe ndaj Astanas, bëhet lider i grupit

Viktoria Plzen fiton edhe ndaj Astanas, bëhet lider i grupit

Ligat tjera
“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

Ligat tjera
Kuç thotë se humbja nuk ishte e merituar: Kishim vetëm një ditë për ta përgatitur ndeshjen

Kuç thotë se humbja nuk ishte e merituar: Kishim vetëm një ditë për ta përgatitur ndeshjen

Ligat tjera
Ilir Daja thotë se pa gjëra pozitive ndaj Plzenit, ankohet në orarin e Superligës

Ilir Daja thotë se pa gjëra pozitive ndaj Plzenit, ankohet në orarin e Superligës

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Viktoria Plzen 1-0 Ballkani: Zyba e Kuç me vlerësimin më të lartë

Notat e lojtarëve, Viktoria Plzen 1-0 Ballkani: Zyba e Kuç me vlerësimin më të lartë

Ligat tjera
Ballkani pëson nga një gol me devijim, del pa pikë ndaj Plzen

Ballkani pëson nga një gol me devijim, del pa pikë ndaj Plzen

Ligat tjera
Pjesa e parë, Viktoria Plzen 0-0 Ballkani: Djelmoshat e Ilir Dajës po paraqiten mirë në Çeki

Pjesa e parë, Viktoria Plzen 0-0 Ballkani: Djelmoshat e Ilir Dajës po paraqiten mirë në Çeki

Ligat tjera
Formacionet zyrtare, Viktoria Plzen – Ballkani: Daja me disa ndryshime

Formacionet zyrtare, Viktoria Plzen – Ballkani: Daja me disa ndryshime

Ligat tjera
Formacioni i mundshëm i Ballkanit kundër Viktoria Plzen në Ligën e Konferencës

Formacioni i mundshëm i Ballkanit kundër Viktoria Plzen në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare