LAJMI I FUNDIT:

Trabzonspor

99 Artikuj

Milani probleme me Trabzonsporin, nuk ia paguan 13 milionë euro për Kuckan dhe Sosan

Milani probleme me Trabzonsporin, nuk ia paguan 13 milionë euro për Kuckan dhe Sosan

Serie A
Gjigantët turq pas Avdijajt, në garë edhe Newcastle United

Gjigantët turq pas Avdijajt, në garë edhe Newcastle United

Ndërkombëtare
Mavraj drejt transferimit te Trabzonspori në Turqi

Mavraj drejt transferimit te Trabzonspori në Turqi

Bundesliga
Rregullat financiare: Roma nuk ka nevojë të shesë lojtarë, ndërsa Interi duhet t’i barazojë shifrat për dy vitet e fundit

Rregullat financiare: Roma nuk ka nevojë të shesë lojtarë, ndërsa Interi duhet t’i barazojë shifrat për dy vitet e fundit

Ndërkombëtare
Abdulkadir Omur pasues i Salahit te Liverpooli

Abdulkadir Omur pasues i Salahit te Liverpooli

Premier League
Cikalleshi vazhdon me gola te Osmanlispori, shënon bukur ndaj Trabzonsporit  

Cikalleshi vazhdon me gola te Osmanlispori, shënon bukur ndaj Trabzonsporit  

Ligat tjera
Zyrtare: Sosa nënshkruan me Trabzonsporin

Zyrtare: Sosa nënshkruan me Trabzonsporin

Ndërkombëtare
Jose Sosa largohet prej Milanit

Jose Sosa largohet prej Milanit

Serie A
Gustavo Gomez dhe Jose Sosa kërkohen nga klubet turke

Gustavo Gomez dhe Jose Sosa kërkohen nga klubet turke

Serie A
Niang drejt Turqisë, e duan dy skuadrat e mëdha

Niang drejt Turqisë, e duan dy skuadrat e mëdha

Serie A
Zyrtare: Kucka lë Milanin për Trabzonsporin

Zyrtare: Kucka lë Milanin për Trabzonsporin

Ndërkombëtare
“Kemi marrëveshje me Interi për Medelin”

“Kemi marrëveshje me Interi për Medelin”

Serie A
Murillo largohet nga Interi, pesë skuadra pas tij

Murillo largohet nga Interi, pesë skuadra pas tij

Serie A
Asamoah largohet nga Juventusi, pesë skuadra pas tij

Asamoah largohet nga Juventusi, pesë skuadra pas tij

Serie A
Trabzonspor përgatit ofertë për Hetemajn

Trabzonspor përgatit ofertë për Hetemajn

Ndërkombëtare
Calhanoglu refuzon pagën e Bayer Leverkusenit për katër muaj pas suspendimit të marr nga FIFA

Calhanoglu refuzon pagën e Bayer Leverkusenit për katër muaj pas suspendimit të marr nga FIFA

Bundesliga
Zyrtare: FIFA dënon Calhanoglun me katër muaj mos-lojë

Zyrtare: FIFA dënon Calhanoglun me katër muaj mos-lojë

Bundesliga
Caceres mbërrin në Stamboll për të nënshkruar me Trabzonsporin (Foto)

Caceres mbërrin në Stamboll për të nënshkruar me Trabzonsporin (Foto)

Ligat tjera
De Biasi merr drejtimin e skuadrës turke?

De Biasi merr drejtimin e skuadrës turke?

Kombëtarja e Shqipërisë
Talenti i madh krahasohet me Ibrahimovicin, kërkohet nga 16 skuadra evropiane (Foto/Video)

Talenti i madh krahasohet me Ibrahimovicin, kërkohet nga 16 skuadra evropiane (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Tri skuadra të njohura pas Ermir Lenjanit

Tri skuadra të njohura pas Ermir Lenjanit

Kombëtarja e Shqipërisë
Besohet se Hasi arrin marrëveshje me gjigantin turk

Besohet se Hasi arrin marrëveshje me gjigantin turk

Ligat tjera
Hasi drejt Trabzonsporit

Hasi drejt Trabzonsporit

Ndërkombëtare
Vazhdon dhuna në Turqi, sulmohet gjyqtari (Video)

Vazhdon dhuna në Turqi, sulmohet gjyqtari (Video)

Futboll