LAJMI I FUNDIT:

Torino

808 Artikuj

Formacionet zyrtare: Juve dhe Torino zhvillojnë ‘Derby della Mole’

Formacionet zyrtare: Juve dhe Torino zhvillojnë ‘Derby della Mole’

Serie A
Pogba sot pritet të kthehet në fushë pas një viti ndaj skuadrës që i ka shënuar rekord golash

Pogba sot pritet të kthehet në fushë pas një viti ndaj skuadrës që i ka shënuar rekord golash

Serie A
Shkëlqeu ndaj Lazios në Ligën e Konferencës, pesë skuadra italiane dhe një nga La Liga telefonojnë Clujin për Ermal Krasniqin

Shkëlqeu ndaj Lazios në Ligën e Konferencës, pesë skuadra italiane dhe një nga La Liga telefonojnë Clujin për Ermal Krasniqin

Serie A
Notat e lojtarëve, Milan 1-0 Torino: Kalulu më i vlerësuari  

Notat e lojtarëve, Milan 1-0 Torino: Kalulu më i vlerësuari  

Serie A
Milani kthehet te fitorja, mposht Torinon me golin e Giroud

Milani kthehet te fitorja, mposht Torinon me golin e Giroud

Serie A
Formacionet zyrtare, Milan – Torino: Kampionët kërkojnë këndelljen ndaj torinezëve në formë

Formacionet zyrtare, Milan – Torino: Kampionët kërkojnë këndelljen ndaj torinezëve në formë

Serie A
Videoja e prokurorit të Torinos që ndez më tej zemërimin: E pamundur aq sa Juve mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Videoja e prokurorit të Torinos që ndez më tej zemërimin: E pamundur aq sa Juve mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Milani ka nevojë për motivim dhe vetëbesim, Ibra mund të kthehet në ndeshjen ndaj Torinos

Milani ka nevojë për motivim dhe vetëbesim, Ibra mund të kthehet në ndeshjen ndaj Torinos

Serie A
Torino dëshiron ta largojë Berishën shkaku i pagës së lartë, elita turke opsion për portierin shqiptar

Torino dëshiron ta largojë Berishën shkaku i pagës së lartë, elita turke opsion për portierin shqiptar

Serie A
Vojvoda asiston në fitoren e Torinos ndaj Fiorentinës

Vojvoda asiston në fitoren e Torinos ndaj Fiorentinës

Serie A
Orari dhe çiftet çerekfinale në Kupën e Italisë

Orari dhe çiftet çerekfinale në Kupën e Italisë

Serie A
Pioli i tërbuar me katër yjet e Milanit

Pioli i tërbuar me katër yjet e Milanit

Serie A
Mrekullia Torino, me dhjetë lojtarë fiton ndaj Milanit në vazhdime

Mrekullia Torino, me dhjetë lojtarë fiton ndaj Milanit në vazhdime

Serie A
Formacionet zyrtare: Milani kërkon çerekfinalen në sfidën ndaj Torinos

Formacionet zyrtare: Milani kërkon çerekfinalen në sfidën ndaj Torinos

Ndërkombëtare
Spezia kërkon transferimin e Etrit Berishës

Spezia kërkon transferimin e Etrit Berishës

Serie A
Dumfries pritet të largohet, Interi ka tre opsione për ta zëvendësuar holandezin

Dumfries pritet të largohet, Interi ka tre opsione për ta zëvendësuar holandezin

Serie A
Roma po pret ofertën e duhur për ta larguar Kumbullën

Roma po pret ofertën e duhur për ta larguar Kumbullën

Serie A
Menaxheri e konfirmon se Berisha do të largohet nga Torino, por thotë se meriton të mbetet në Serie A

Menaxheri e konfirmon se Berisha do të largohet nga Torino, por thotë se meriton të mbetet në Serie A

Serie A
Kumbulla drejt largimit nga Roma, dy oferta për mbrojtësin shqiptar

Kumbulla drejt largimit nga Roma, dy oferta për mbrojtësin shqiptar

Serie A
Etrit Berisha drejt largimit nga Torino, në bisedime me Salernitanën

Etrit Berisha drejt largimit nga Torino, në bisedime me Salernitanën

Serie A
Po shkëlqen me Marokun në Katar, top klubet evropiane duan transferimin e Ounahit

Po shkëlqen me Marokun në Katar, top klubet evropiane duan transferimin e Ounahit

Ligue 1
Vojvoda refuzon kontratën e re me Torinon, klubi gati ta shes në verë

Vojvoda refuzon kontratën e re me Torinon, klubi gati ta shes në verë

Serie A
Jose Mourinho dënohet me dy ndeshje në Serie A pas kartonit të kuq ndaj Torinos

Jose Mourinho dënohet me dy ndeshje në Serie A pas kartonit të kuq ndaj Torinos

Serie A
Dybala më i miri: Roma 1-1 Torino, notat e lojtarëve

Dybala më i miri: Roma 1-1 Torino, notat e lojtarëve

Serie A