LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve në derbin Juventus 4-2 Torino: Bremer më i miri në fushë

Notat e lojtarëve në derbin Juventus 4-2 Torino: Bremer më i miri në fushë

Juventusi ka shënuar fitore ndaj Torinos me rezultat 4-2 në kuadër të javës së 24-të.

Reklama

Juan Cuadrado, Danilo, Bremer dhe Adrien Rabiot shënuan për Juventusin, ndërsa Alessandro Buongiorno dhe Antonio Sanabria për Torinon.

Lojtari me notën më të lartë në këtë ndeshje ishte mbrojtësi i Juventusit, Bremener me 8.1.

Yann Karamoh ishte më i miri te Torino me notën 7.6.

Lojtari më i dobët në fushë ishte Vanja Milinkovic-Savic me notën 5.8.

Notat e lojtarëve të Juventusit dhe Torinos

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Premier League
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kalo në kategori