LAJMI I FUNDIT:

Torino

809 Artikuj

Roma lëshon fitoren nga duart në përballjen me Torinon

Roma lëshon fitoren nga duart në përballjen me Torinon

Serie A
Bremer emëron sulmuesit më të fortë me të cilët është përballur në Serie A

Bremer emëron sulmuesit më të fortë me të cilët është përballur në Serie A

Serie A
Deklarata dhe postimi Vojvodës pas ndeshjes me Rumaninë bën jehonë edhe në mediat italiane

Deklarata dhe postimi Vojvodës pas ndeshjes me Rumaninë bën jehonë edhe në mediat italiane

Përfaqësuesja e Kosovës
Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Serie A
Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Serie A
Empoli e prezanton zyrtarisht Etrit Berishën

Empoli e prezanton zyrtarisht Etrit Berishën

Serie A
Etrit Berisha bëhet me skuadër të re, mbetet në Serie A

Etrit Berisha bëhet me skuadër të re, mbetet në Serie A

Serie A
Arsenali përpilon listën e ngushtë me katër lojtarë për të zëvendësuar Jurrien Timber

Arsenali përpilon listën e ngushtë me katër lojtarë për të zëvendësuar Jurrien Timber

Premier League
Milani fiton thellë ndaj Torinos

Milani fiton thellë ndaj Torinos

Serie A
Vojvoda nuk e mendon largimin, i vendosur të qëndrojë te Torino

Vojvoda nuk e mendon largimin, i vendosur të qëndrojë te Torino

Serie A
Rocco Vata gati ta bëj hapin e madh në karrierë, kërkohet në Itali dhe Belgjikë

Rocco Vata gati ta bëj hapin e madh në karrierë, kërkohet në Itali dhe Belgjikë

Ndërkombëtare
Mërgim Vojvoda në stilin e sulmuesit shënon gol të bukur te Torino

Mërgim Vojvoda në stilin e sulmuesit shënon gol të bukur te Torino

Serie A
Fenerbahce kërkon tre lojtarë nga Serie A, njëri nga ta është Mërgim Vojvoda

Fenerbahce kërkon tre lojtarë nga Serie A, njëri nga ta është Mërgim Vojvoda

Ligat tjera
Torino zhvillon takim me Milanin për Pobegan

Torino zhvillon takim me Milanin për Pobegan

Serie A
Torino refuzon ofertën e Liverpoolit për mbrojtësin holandez

Torino refuzon ofertën e Liverpoolit për mbrojtësin holandez

Premier League
Roma dhe Milani rivalizojnë Interin për transferimin e Singos

Roma dhe Milani rivalizojnë Interin për transferimin e Singos

Serie A
Interi projekton transferimin e Wilfried Singos nga Torino, por edhe dy top klube të tjera e duan lojtarin

Interi projekton transferimin e Wilfried Singos nga Torino, por edhe dy top klube të tjera e duan lojtarin

Serie A
Interi e mbyll me fitore kampionatin, gati për finalen e Ligës së Kampionëve

Interi e mbyll me fitore kampionatin, gati për finalen e Ligës së Kampionëve

Serie A
Interi prezanton sponsorin e ri të fanellave për finalen e Ligës së Kampionëve

Interi prezanton sponsorin e ri të fanellave për finalen e Ligës së Kampionëve

Serie A
Smalling dhe Dybala më të mirët: Notat e lojtarëve, Torino 0-1 Roma 

Smalling dhe Dybala më të mirët: Notat e lojtarëve, Torino 0-1 Roma 

Serie A
Dybala tërheq Romën drejt Ligës së Kampionëve, fitore e madhe si mysafir ndaj Torinos

Dybala tërheq Romën drejt Ligës së Kampionëve, fitore e madhe si mysafir ndaj Torinos

Serie A
Formacionet zyrtare, Torino-Roma: Mourinho i beson vetëm Dybalas në sulm

Formacionet zyrtare, Torino-Roma: Mourinho i beson vetëm Dybalas në sulm

Serie A
Interi në kërkim të trajnerit të ri, në krye të listës kroati Ivan Juric që rivalizon Jose Mourinhon

Interi në kërkim të trajnerit të ri, në krye të listës kroati Ivan Juric që rivalizon Jose Mourinhon

Serie A
Notat e lojtarëve në derbin Juventus 4-2 Torino: Bremer më i miri në fushë

Notat e lojtarëve në derbin Juventus 4-2 Torino: Bremer më i miri në fushë

Serie A