LAJMI I FUNDIT:

Thinjat e flokëve

25 Artikuj

Eliminon qimet e thinjura në afat rekord: Tri lugë në ditë rinojnë flokët!

Eliminon qimet e thinjura në afat rekord: Tri lugë në ditë rinojnë flokët!

Ushqim i shëndetshëm
Kim Kardashian tha se nuk ka pasur ende flokë të thinjura – shfaqja e saj televizive dëshmon të kundërtën

Kim Kardashian tha se nuk ka pasur ende flokë të thinjura – shfaqja e saj televizive dëshmon të kundërtën

Flokë dhe stil
Kim Kardashian thotë se nuk është “thinjur ende” pasi zbuloi se i duhen tetë orë për të qëndruar bionde

Kim Kardashian thotë se nuk është “thinjur ende” pasi zbuloi se i duhen tetë orë për të qëndruar bionde

Flokë dhe stil
Faktorët që ndikojnë në thinjen e flokëve

Faktorët që ndikojnë në thinjen e flokëve

Flokë dhe stil
Sarah Jessica Parker: Mos më quani ‘trime’ që kam flokë të thinjura

Sarah Jessica Parker: Mos më quani ‘trime’ që kam flokë të thinjura

Flokë dhe stil
Keni flokë të thinjura? Mund të jetë në të vërtetë një shenjë

Keni flokë të thinjura? Mund të jetë në të vërtetë një shenjë

Shëndetësi Lajme
Cher refuzon t’i lërë flokët e saj të thinjura të shihen

Cher refuzon t’i lërë flokët e saj të thinjura të shihen

Flokë dhe stil
Disa gra mbuluan thinjat me ngjyrë të argjendtë, flokët e tyre tani duken mahnitëse

Disa gra mbuluan thinjat me ngjyrë të argjendtë, flokët e tyre tani duken mahnitëse

Flokë dhe stil
Meshkujve të cilëve u bien flokët në moshë të re janë të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës

Meshkujve të cilëve u bien flokët në moshë të re janë të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës

Shëndetësi Lajme
Tërë jetën jeni në lajthitje: Flokët nuk zbardhen për shkak të plakjes, ky është shkaku i vetëm!

Tërë jetën jeni në lajthitje: Flokët nuk zbardhen për shkak të plakjes, ky është shkaku i vetëm!

Shëndetësi Lajme
A shkakton stresi thinja? Mësojeni tani përgjigjen e vërtetë

A shkakton stresi thinja? Mësojeni tani përgjigjen e vërtetë

Shëndetësi Lajme
Nëse e shkulni një thinjë, a do të rritet prapë me ngjyrë hiri?

Nëse e shkulni një thinjë, a do të rritet prapë me ngjyrë hiri?

Të tjera
Pesë arsye pse është e rrezikshme ta injoroni shfaqjen e thinjave

Pesë arsye pse është e rrezikshme ta injoroni shfaqjen e thinjave

Këshilla mjekësore
Thinjat janë fisnikëri, kjo foto e Letizia-s na zbuloi edhe një herë pse të gjithë e duan mbretëreshën e Spanjës

Thinjat janë fisnikëri, kjo foto e Letizia-s na zbuloi edhe një herë pse të gjithë e duan mbretëreshën e Spanjës

Flokë dhe stil
Vaj kokosi dhe limon: Kombinimi i përsosur për t’ua kthyer flokëve të thinjura ngjyrën natyrale!

Vaj kokosi dhe limon: Kombinimi i përsosur për t’ua kthyer flokëve të thinjura ngjyrën natyrale!

Flokë dhe stil
Ngjyra e re e flokëve, e përkryer për të mbuluar thinjat dhe për biondet

Ngjyra e re e flokëve, e përkryer për të mbuluar thinjat dhe për biondet

Flokë dhe stil
Përse femrave iu pëlqejnë meshkujt me thinja

Përse femrave iu pëlqejnë meshkujt me thinja

Lifestyle
A mundeni të thinjeni brenda natës nga stresi

A mundeni të thinjeni brenda natës nga stresi

Shëndetësi Lajme
​Shkenca zbulon qelizën që thinj flokët

​Shkenca zbulon qelizën që thinj flokët

Të tjera
Mënyra natyrale për zhdukjen e thinjave

Mënyra natyrale për zhdukjen e thinjave

Flokë dhe stil
Thinjat, shenjë paralajmëruese e këtyre sëmundjeve te meshkujt

Thinjat, shenjë paralajmëruese e këtyre sëmundjeve te meshkujt

Shëndetësi Lajme
Brengoseni për dukjen tuaj: Ngadalësoni shfaqjen e thinjave (Video)

Brengoseni për dukjen tuaj: Ngadalësoni shfaqjen e thinjave (Video)

Flokë dhe stil
Vaj kokosi me limon: Produkt shtëpiak që ua kthen ngjyrën natyrale thinjave

Vaj kokosi me limon: Produkt shtëpiak që ua kthen ngjyrën natyrale thinjave

Mjekësi alternative
Katër shenja në trup që tregojnë se nuk jeni të shëndetshëm

Katër shenja në trup që tregojnë se nuk jeni të shëndetshëm

Shendetesi