Cher nuk është aq e fortë sa të jetojë pa lyerjen e flokëve.

Këngëtarja e hitit “Believe”, 75 vjeçe, ka pasur flokët e saj të gjata dhe të zeza që nga vitet 1970 – dhe ajo nuk do të ndalet së shpejti.

“Të kesh flokë të thinjura është mirë për vajzat e tjera”, tha ajo për People. “Unë thjesht nuk po e bëj!”.

Cher mund t’i referohet ndonjë prej aktoreve të shumta të Hollivudit që kanë përqafuar fijet e tyre të argjendta në dy vitet e fundit, duke përfshirë Andie MacDowell, Jane Fonda dhe Sharon Osbourne.

MacDowell, 63 vjeçe, e quajti vendimin e saj për t’i mbajtur thinjat një “lëvizje pushteti”, pavarësisht reagimit nga menaxherët e saj.

Reklama

Edhe pse Cher nuk do të ndryshojë flokët e saj në të ardhmen e afërt, grimi është një histori tjetër. Ylli, i cili shfaqet në një fushatë të re të MAC së bashku me reperen Saweetie, tha se qasja e saj ndaj bukurisë është “e gjitha për t’u argëtuar”.

Reklama

“Unë thjesht mendoj se njerëzit që shqetësohen për mënyrën se si dikush vendos grimin e tyre duhet të kenë një jetë,” tha ajo, duke shtuar se ajo është një adhuruese e veçantë e qerpikëve fals. /Telegrafi/