LAJMI I FUNDIT:
Thiago Silva

Thiago Silva

176 Artikuj

Info

Thiago Silva është futbollist brazilian i lindur më 22 shtator 1984.

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ndërkombëtare
Rafael Leao tregon kundërshtarin e tij më të vështirë me të cilin është përballur

Rafael Leao tregon kundërshtarin e tij më të vështirë me të cilin është përballur

Serie A
Thiago Silva mund t’i ndjekë hapat e Ronaldos drejt Arabisë Saudite

Thiago Silva mund t’i ndjekë hapat e Ronaldos drejt Arabisë Saudite

Ndërkombëtare
Silva mohon se do të largohet nga Chelsea: Jam i lumtur këtu

Silva mohon se do të largohet nga Chelsea: Jam i lumtur këtu

Premier League
Silva dëshiron ta shkëpusë kontratën me Chelsean

Silva dëshiron ta shkëpusë kontratën me Chelsean

Premier League
Diskutim i nxehtë mes yjeve të Chelseat në humbjen ndaj Arsenalit

Diskutim i nxehtë mes yjeve të Chelseat në humbjen ndaj Arsenalit

Premier League
Koulibaly flet për shokët e skuadrës dhe cilësitë e tyre: Nga Silva te Kovacic e James

Koulibaly flet për shokët e skuadrës dhe cilësitë e tyre: Nga Silva te Kovacic e James

Premier League
Lajm i hidhur për Chelsean para ndeshjes së dytë me Dortmundin

Lajm i hidhur për Chelsean para ndeshjes së dytë me Dortmundin

Premier League
Silva refuzon të bëjë krahasime mes Potterit dhe trajnerëve tjerë që ka patur

Silva refuzon të bëjë krahasime mes Potterit dhe trajnerëve tjerë që ka patur

Premier League
“Erdha për një vit, do të qëndroj katër” – Thiago Silva nënshkruan kontratën e re me Chelsean

“Erdha për një vit, do të qëndroj katër” – Thiago Silva nënshkruan kontratën e re me Chelsean

Premier League
Edhe pse 38 vjeçar, Thiago Silva i gatshëm të rinovojë me Chelsea

Edhe pse 38 vjeçar, Thiago Silva i gatshëm të rinovojë me Chelsea

Premier League
Chelsea do t’i ofrojë rinovim Thiago Silvas

Chelsea do t’i ofrojë rinovim Thiago Silvas

Premier League
Tri transferime të mëdha – Pochettino mund ta bëjë Chelsean të luftojë sërish për trofe me këtë formacion të frikshëm

Tri transferime të mëdha – Pochettino mund ta bëjë Chelsean të luftojë sërish për trofe me këtë formacion të frikshëm

Premier League
Brazili përgatit një revolucion pas zhgënjimit në Kupën e Botës “Katar 2022”

Brazili përgatit një revolucion pas zhgënjimit në Kupën e Botës “Katar 2022”

Përfaqësueset
Thiago Silva flet për rëndësinë e Neymarit te Brazili, por edhe për përballjen me Kroacinë

Thiago Silva flet për rëndësinë e Neymarit te Brazili, por edhe për përballjen me Kroacinë

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i raundit të parë të ndeshjeve në “Katar 2022”

Formacioni më i mirë i raundit të parë të ndeshjeve në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Nga Neymar te Mbappe: Si i shpenzoi PSG mbi 1.8 miliard euro në blerjet e lojtarëve

Nga Neymar te Mbappe: Si i shpenzoi PSG mbi 1.8 miliard euro në blerjet e lojtarëve

Driton Gajraku
Silva flet për Tomorin, Leaon dhe rikthimin e tij në “San Siro”

Silva flet për Tomorin, Leaon dhe rikthimin e tij në “San Siro”

Liga e Kampionëve
Nesta dhe Silva kalojnë çaste së bashku para përballjes ndërmjet Chelseat dhe Milanit

Nesta dhe Silva kalojnë çaste së bashku para përballjes ndërmjet Chelseat dhe Milanit

Liga e Kampionëve
Trajneri i Chelseat reagon për lojën me dorë të Silvas

Trajneri i Chelseat reagon për lojën me dorë të Silvas

Premier League
Thiago Silva synon të luaj edhe dy vite të tjera

Thiago Silva synon të luaj edhe dy vite të tjera

Premier League
Mbrojtja e Chelseat në krye të detyrës ndaj Salzburgut – notat e lojtarëve

Mbrojtja e Chelseat në krye të detyrës ndaj Salzburgut – notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Mesazhi emocionues i Thiago Silvas për Tuchel: Ishte një privilegj i vërtetë të të takoja dhe të punoja me ty

Mesazhi emocionues i Thiago Silvas për Tuchel: Ishte një privilegj i vërtetë të të takoja dhe të punoja me ty

Premier League
Notat e lojtarëve: Southampton 2-1 Chelsea, veçohet paraqitja e Thiago Silvas

Notat e lojtarëve: Southampton 2-1 Chelsea, veçohet paraqitja e Thiago Silvas

Premier League