LAJMI I FUNDIT:
Thiago Motta

Thiago Motta

60 Artikuj

Info

Thiago Motta është futbollist italian i lindur më 28 gusht 1982.

Emrat e trajnerëve që shihen si zëvendësues të Allegrit te Juventusi

Emrat e trajnerëve që shihen si zëvendësues të Allegrit te Juventusi

Serie A
Nga profili ‘top’ i Mourinhos deri tek ‘i panjohuri’ i Palmeiras – të gjithë emrat që po lidhen me stolin e PSG-së

Nga profili ‘top’ i Mourinhos deri tek ‘i panjohuri’ i Palmeiras – të gjithë emrat që po lidhen me stolin e PSG-së

Ligue 1
Mourinho drejt largimit, Roma ka katër opsione për ta zëvendësuar portugezin

Mourinho drejt largimit, Roma ka katër opsione për ta zëvendësuar portugezin

Serie A
Mourinho te PSG? Roma ka gjetur zëvendësuesin e tij

Mourinho te PSG? Roma ka gjetur zëvendësuesin e tij

Serie A
PSG kërkon trajner të ri: Zidane në krye të listës, preferohen edhe dy nga Serie A

PSG kërkon trajner të ri: Zidane në krye të listës, preferohen edhe dy nga Serie A

Ligue 1
Interi etiketon katër trajnerë si pasues të mundshëm të Inzaghit

Interi etiketon katër trajnerë si pasues të mundshëm të Inzaghit

Serie A
Thiago Motta është gati për klubet e mëdha italiane dhe PSG-në

Thiago Motta është gati për klubet e mëdha italiane dhe PSG-në

Ndërkombëtare
Paris Saint-Germain dhe Interi po ndjekin me vëmendje punën e Thiago Mottas te Bologna

Paris Saint-Germain dhe Interi po ndjekin me vëmendje punën e Thiago Mottas te Bologna

Serie A
Roma kërkon fitoren ndaj Bolognas – formacionet zyrtare

Roma kërkon fitoren ndaj Bolognas – formacionet zyrtare

Serie A
Juve synon të kthehet te fitorja ndaj Bolognas – formacionet zyrtare

Juve synon të kthehet te fitorja ndaj Bolognas – formacionet zyrtare

Serie A
Conte, Low dhe Motta në listën e PSG-së

Conte, Low dhe Motta në listën e PSG-së

Ligue 1
I siguroi fitoren Spezias, Thiago Motta me fjalë të mëdha për Manajn

I siguroi fitoren Spezias, Thiago Motta me fjalë të mëdha për Manajn

Serie A
Me sfidën ndaj Spezias, Juve synon të përfshihet në garën për titull – formacionet zyrtare

Me sfidën ndaj Spezias, Juve synon të përfshihet në garën për titull – formacionet zyrtare

Serie A
Thiago Motta: Juventusi mund ta fitojë titullin në Serie A

Thiago Motta: Juventusi mund ta fitojë titullin në Serie A

Serie A
Roma luan për tri pikë në udhëtim te Spezia – formacionet startuese

Roma luan për tri pikë në udhëtim te Spezia – formacionet startuese

Serie A
Motta i tha pas ndeshjes Leaos se Spezia e meritoi fitoren ndaj Milanit

Motta i tha pas ndeshjes Leaos se Spezia e meritoi fitoren ndaj Milanit

Serie A
Formacionet zyrtare: Fitorja është objektiv i Interit ndaj Spezias

Formacionet zyrtare: Fitorja është objektiv i Interit ndaj Spezias

Serie A
Formacionet zyrtare: Juventusi kërkon fitoren e parë ndaj Spezias

Formacionet zyrtare: Juventusi kërkon fitoren e parë ndaj Spezias

Serie A
Formacioni mbresëlënës me lojtarët që ndërruan kombëtaret në futboll, pjesë e tij edhe Taulant Xhaka

Formacioni mbresëlënës me lojtarët që ndërruan kombëtaret në futboll, pjesë e tij edhe Taulant Xhaka

Përfaqësueset
Tre emrat më të mundshëm për ta pasuar Tuchelin te PSG

Tre emrat më të mundshëm për ta pasuar Tuchelin te PSG

Ligue 1
Motta favorit kundrejt Allegrit për të pasuar Tuchelin te PSG

Motta favorit kundrejt Allegrit për të pasuar Tuchelin te PSG

Ligue 1
Këta janë 11 yjet që e shpëtuan karrierën e tyre duke u larguar nga Barcelona: Nga Ibra te Alcantara, Toure e Sanchez

Këta janë 11 yjet që e shpëtuan karrierën e tyre duke u larguar nga Barcelona: Nga Ibra te Alcantara, Toure e Sanchez

La Liga
Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Liga e Kampionëve
Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Serie A