LAJMI I FUNDIT:

Tahir Batatina

181 Artikuj

Batatina paralajmëron Dritën para finales së Kupës së Kosovës

Batatina paralajmëron Dritën para finales së Kupës së Kosovës

Superliga
Batatina thotë se humbja ndaj Dukagjinit ishte test për lojtarë të rinj, fokusi i tyre është te Kupa e Kosovës

Batatina thotë se humbja ndaj Dukagjinit ishte test për lojtarë të rinj, fokusi i tyre është te Kupa e Kosovës

Superliga
Batatina: Gabimet në mbrojtje, na kushtuan me humbje ndaj Gjilanit

Batatina: Gabimet në mbrojtje, na kushtuan me humbje ndaj Gjilanit

Superliga
Batatina pas humbjes nga Drenica: Fokusi është në Kupën e Kosovës, por na duhet edhe një pikë nga kampionati

Batatina pas humbjes nga Drenica: Fokusi është në Kupën e Kosovës, por na duhet edhe një pikë nga kampionati

Superliga
Batatina kritikon fushën në Malishevë pas fitores, mendon për Evropën

Batatina kritikon fushën në Malishevë pas fitores, mendon për Evropën

Superliga
Objektivat e Tahir Batatinës me Llapin e tij: Kupa e Kosovës, kampionati, talentët, rivalët dhe gjithçka tjetër

Objektivat e Tahir Batatinës me Llapin e tij: Kupa e Kosovës, kampionati, talentët, rivalët dhe gjithçka tjetër

Lavdim Pireva
Batatina i lumtur me fitoren ndaj Dritës, komenton edhe duelin në Kupën e Kosovës

Batatina i lumtur me fitoren ndaj Dritës, komenton edhe duelin në Kupën e Kosovës

Superliga
Batatina: Kam pushuar thuajse 11 futbollistë, pasi me Prishtinën është ndeshja kryesore

Batatina: Kam pushuar thuajse 11 futbollistë, pasi me Prishtinën është ndeshja kryesore

Superliga
Batatina i zhgënjyer me humbjen nga Prishtina

Batatina i zhgënjyer me humbjen nga Prishtina

Superliga
Batatina i lë fajin lodhjes së futbollistëve për disfatën nga Dukagjini

Batatina i lë fajin lodhjes së futbollistëve për disfatën nga Dukagjini

Superliga
Batatina pasi eliminoi Gjilanin nga Kupa e Kosovës: Kur unë i bëj zëvendësimet edhe Mourinhon me pas kundërshtarë ta shkatërrojë

Batatina pasi eliminoi Gjilanin nga Kupa e Kosovës: Kur unë i bëj zëvendësimet edhe Mourinhon me pas kundërshtarë ta shkatërrojë

Superliga
Batatina ‘shpërthen’ pas ndeshjes: Gjyqtari na mori pikët, e kemi dominuar Gjilanin në çdo aspekt

Batatina ‘shpërthen’ pas ndeshjes: Gjyqtari na mori pikët, e kemi dominuar Gjilanin në çdo aspekt

Superliga
Batatina thotë se Ballkani me këtë lojë nuk mund të bëhet kampion

Batatina thotë se Ballkani me këtë lojë nuk mund të bëhet kampion

Superliga
Batatina: Barazimi rezultat i kënaqshëm, përkundër se kemi dominuar ndeshjen

Batatina: Barazimi rezultat i kënaqshëm, përkundër se kemi dominuar ndeshjen

Superliga
Batatina: Nuk jemi në presion, do të japim gjithçka nga vetja

Batatina: Nuk jemi në presion, do të japim gjithçka nga vetja

Superliga
Batatina thotë se në stadiumin e tyre asnjë skuadër nuk do të marrë pikë

Batatina thotë se në stadiumin e tyre asnjë skuadër nuk do të marrë pikë

Superliga
Nga lloçi i famshëm tek një stadium modern dhe magjik – Batatina, Idrizi dhe Emini flasin për rikthimin në “Zahir Pajaziti”

Nga lloçi i famshëm tek një stadium modern dhe magjik – Batatina, Idrizi dhe Emini flasin për rikthimin në “Zahir Pajaziti”

Shkumbin Pireva
Llapi prezanton sulmuesin Latif Amadu

Llapi prezanton sulmuesin Latif Amadu

Superliga
Batatina: Treguam se jemi skuadër që do të luftojmë për kreun

Batatina: Treguam se jemi skuadër që do të luftojmë për kreun

Superliga
Batatina e sheh mungesën e Veliut, si të Messi te Barcelona

Batatina e sheh mungesën e Veliut, si të Messi te Barcelona

Superliga
Batatina i kënaqur me pikën që morën ndaj Gjilanit

Batatina i kënaqur me pikën që morën ndaj Gjilanit

Superliga
Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Tahir Batatina i lumtur me fitoren bindëse ndaj Ballkanit

Tahir Batatina i lumtur me fitoren bindëse ndaj Ballkanit

Superliga
Batatina ankohet në ndarjen e drejtësisë: Genc Nuza na dëmtoi, nuk ishte rezultati real në bazë të paraqitjes

Batatina ankohet në ndarjen e drejtësisë: Genc Nuza na dëmtoi, nuk ishte rezultati real në bazë të paraqitjes

Superliga