LAJMI I FUNDIT:

Tahir Batatina

167 Artikuj

Batatina beson që gjyqtarët ia humbën ndeshjen ndaj Ferizajt

Batatina beson që gjyqtarët ia humbën ndeshjen ndaj Ferizajt

Superliga
Tahir Batatina akuzon gjyqtarët për humbjen e thellë

Tahir Batatina akuzon gjyqtarët për humbjen e thellë

Superliga
Batatina me ankesa për humbjen e Llapit në derbi me Prishtinën

Batatina me ankesa për humbjen e Llapit në derbi me Prishtinën

Superliga
Batatina pas barazimit me Trepçën ’89: Gabimet na kushtuan, i kuqi i Eminit na prishi planet taktike

Batatina pas barazimit me Trepçën ’89: Gabimet na kushtuan, i kuqi i Eminit na prishi planet taktike

Superliga
Fitoren ndaj Drenicës, Batatina ua dedikon “Legjendave”

Fitoren ndaj Drenicës, Batatina ua dedikon “Legjendave”

Superliga
Batatina komenton eliminimin nga garat evropiane, tregon edhe shkaqet

Batatina komenton eliminimin nga garat evropiane, tregon edhe shkaqet

Ligat tjera
Batatina flet për ndeshjen e kthimit ndaj Budoçnostit: Do të jenë rreth 11 mijë tifozë të pranishëm në ‘Fadil Vokrri’

Batatina flet për ndeshjen e kthimit ndaj Budoçnostit: Do të jenë rreth 11 mijë tifozë të pranishëm në ‘Fadil Vokrri’

Superliga
Zyrtare: Llapi transferon brazilianin Fernando Augusto

Zyrtare: Llapi transferon brazilianin Fernando Augusto

Superliga
Llapi mësoi kundërshtarin në Ligën e Konferencës, Batatina: Tifozët tanë meritojnë më të mirën në garat ndërkombëtare

Llapi mësoi kundërshtarin në Ligën e Konferencës, Batatina: Tifozët tanë meritojnë më të mirën në garat ndërkombëtare

Ndërkombëtare
Batatina krahason vetën me Mourinhon pasi e fitoi Kupën e Kosovës: Vetëm unë dhe ai i fitojmë finalet

Batatina krahason vetën me Mourinhon pasi e fitoi Kupën e Kosovës: Vetëm unë dhe ai i fitojmë finalet

Superliga
Batatina paralajmëron Dritën para finales së Kupës së Kosovës

Batatina paralajmëron Dritën para finales së Kupës së Kosovës

Superliga
Batatina thotë se humbja ndaj Dukagjinit ishte test për lojtarë të rinj, fokusi i tyre është te Kupa e Kosovës

Batatina thotë se humbja ndaj Dukagjinit ishte test për lojtarë të rinj, fokusi i tyre është te Kupa e Kosovës

Superliga
Batatina: Gabimet në mbrojtje, na kushtuan me humbje ndaj Gjilanit

Batatina: Gabimet në mbrojtje, na kushtuan me humbje ndaj Gjilanit

Superliga
Batatina pas humbjes nga Drenica: Fokusi është në Kupën e Kosovës, por na duhet edhe një pikë nga kampionati

Batatina pas humbjes nga Drenica: Fokusi është në Kupën e Kosovës, por na duhet edhe një pikë nga kampionati

Superliga
Batatina kritikon fushën në Malishevë pas fitores, mendon për Evropën

Batatina kritikon fushën në Malishevë pas fitores, mendon për Evropën

Superliga
Objektivat e Tahir Batatinës me Llapin e tij: Kupa e Kosovës, kampionati, talentët, rivalët dhe gjithçka tjetër

Objektivat e Tahir Batatinës me Llapin e tij: Kupa e Kosovës, kampionati, talentët, rivalët dhe gjithçka tjetër

Lavdim Pireva
Batatina i lumtur me fitoren ndaj Dritës, komenton edhe duelin në Kupën e Kosovës

Batatina i lumtur me fitoren ndaj Dritës, komenton edhe duelin në Kupën e Kosovës

Superliga
Batatina: Kam pushuar thuajse 11 futbollistë, pasi me Prishtinën është ndeshja kryesore

Batatina: Kam pushuar thuajse 11 futbollistë, pasi me Prishtinën është ndeshja kryesore

Superliga
Batatina i zhgënjyer me humbjen nga Prishtina

Batatina i zhgënjyer me humbjen nga Prishtina

Superliga
Batatina i lë fajin lodhjes së futbollistëve për disfatën nga Dukagjini

Batatina i lë fajin lodhjes së futbollistëve për disfatën nga Dukagjini

Superliga
Batatina pasi eliminoi Gjilanin nga Kupa e Kosovës: Kur unë i bëj zëvendësimet edhe Mourinhon me pas kundërshtarë ta shkatërrojë

Batatina pasi eliminoi Gjilanin nga Kupa e Kosovës: Kur unë i bëj zëvendësimet edhe Mourinhon me pas kundërshtarë ta shkatërrojë

Superliga
Batatina ‘shpërthen’ pas ndeshjes: Gjyqtari na mori pikët, e kemi dominuar Gjilanin në çdo aspekt

Batatina ‘shpërthen’ pas ndeshjes: Gjyqtari na mori pikët, e kemi dominuar Gjilanin në çdo aspekt

Superliga
Batatina thotë se Ballkani me këtë lojë nuk mund të bëhet kampion

Batatina thotë se Ballkani me këtë lojë nuk mund të bëhet kampion

Superliga
Batatina: Barazimi rezultat i kënaqshëm, përkundër se kemi dominuar ndeshjen

Batatina: Barazimi rezultat i kënaqshëm, përkundër se kemi dominuar ndeshjen

Superliga