LAJMI I FUNDIT:

Tahir Batatina

173 Artikuj

Trajneri i Llapit, Batatina flet pas eliminimit nga Liga e Konferencës: Fituam përvojë, nuk na u akorduan dy penallti

Trajneri i Llapit, Batatina flet pas eliminimit nga Liga e Konferencës: Fituam përvojë, nuk na u akorduan dy penallti

Ligat tjera
Llapi beson në rikthim ndaj Shkupit:  Batatina, Idrizi dhe Ramadani duan fitore dhe kualifikim në “Fadil Vokrri”

Llapi beson në rikthim ndaj Shkupit: Batatina, Idrizi dhe Ramadani duan fitore dhe kualifikim në “Fadil Vokrri”

Ligat tjera
Batatina ankohet në gjykim edhe në garat ndërkombëtare, beson në ndeshjen e kthimit

Batatina ankohet në gjykim edhe në garat ndërkombëtare, beson në ndeshjen e kthimit

Ligat tjera
Batatina deklarohet pas triumfit të Llapit në finale të Kupës së Kosovës

Batatina deklarohet pas triumfit të Llapit në finale të Kupës së Kosovës

Superliga
Formacionet zyrtare: Dukagjini dhe Llapi luajnë për trofeun e Kupës së Kosovës

Formacionet zyrtare: Dukagjini dhe Llapi luajnë për trofeun e Kupës së Kosovës

Sport vendor
Batatina: Do të vazhdojmë ta ruajmë ekipin, fokusi në finale të Kupës së Kosovës

Batatina: Do të vazhdojmë ta ruajmë ekipin, fokusi në finale të Kupës së Kosovës

Superliga
“Ballkani nuk e meriton titullin, mëkat që ky ekip të luajë në Evropë” – Batatina flet pas humbjes së Llapit

“Ballkani nuk e meriton titullin, mëkat që ky ekip të luajë në Evropë” – Batatina flet pas humbjes së Llapit

Superliga
Batatina deklarohet pas fitores së rëndësishme ndaj Trepçës ’89

Batatina deklarohet pas fitores së rëndësishme ndaj Trepçës ’89

Superliga
Batatina: Kualifikimi në finale erdhi falë punës dhe angazhimit të lojtarëve

Batatina: Kualifikimi në finale erdhi falë punës dhe angazhimit të lojtarëve

Sport vendor
Trajneri i Llapit, Batatina: I kemi dhënë shkollë Gjilanit

Trajneri i Llapit, Batatina: I kemi dhënë shkollë Gjilanit

Superliga
Batatina arsyeton humbjen e Llapit në shtëpi nga Drita

Batatina arsyeton humbjen e Llapit në shtëpi nga Drita

Superliga
Batatina arsyeton humbjen e thellë të Llapit ndaj Feronikelit

Batatina arsyeton humbjen e thellë të Llapit ndaj Feronikelit

Superliga
Tahir Batatina deklarohet pas fitores së mundimshme ndaj Arbërisë

Tahir Batatina deklarohet pas fitores së mundimshme ndaj Arbërisë

Superliga
Batatina me kritika për lojtarët e tij në barazimin dramatik me Drenicën

Batatina me kritika për lojtarët e tij në barazimin dramatik me Drenicën

Superliga
Trajneri i Llapit, Batatina i pakënaqur me humbjen dhe vonimin e lojës nga Prishtina

Trajneri i Llapit, Batatina i pakënaqur me humbjen dhe vonimin e lojës nga Prishtina

Superliga
Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 22-të

Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 22-të

Superliga
Batatina: Drita, Ballkani dhe Prishtina nuk kanë asgjë më shumë se Llapi

Batatina: Drita, Ballkani dhe Prishtina nuk kanë asgjë më shumë se Llapi

Superliga
Batatina thumbon Gjilanin, pas fitores komode të Llapit

Batatina thumbon Gjilanin, pas fitores komode të Llapit

Superliga
Batatina flet pas humbjes nga Drita: Merituam së paku një barazim

Batatina flet pas humbjes nga Drita: Merituam së paku një barazim

Superliga
Batatina i lumtur me fitoren ndaj Besës – flet edhe për referimin në ndeshje

Batatina i lumtur me fitoren ndaj Besës – flet edhe për referimin në ndeshje

Superliga
Batatina pas humbjes: E dominuam Dritën, fitoren ia dhurojë portieri ynë

Batatina pas humbjes: E dominuam Dritën, fitoren ia dhurojë portieri ynë

Superliga
Batatina i kënaqur me lojën e Llapit kundër Drenicës

Batatina i kënaqur me lojën e Llapit kundër Drenicës

Superliga
Pësoi disfatë nga Prishtina, por Batatina thotë se e dominuan lojën

Pësoi disfatë nga Prishtina, por Batatina thotë se e dominuan lojën

Superliga
Batatina vazhdon të ankohet në gjyqtarët edhe pas humbjes në Gjilan

Batatina vazhdon të ankohet në gjyqtarët edhe pas humbjes në Gjilan

Superliga