LAJMI I FUNDIT:

Tahir Batatina

189 Artikuj

Batatina: Kualifikimi në finale erdhi falë punës dhe angazhimit të lojtarëve

Batatina: Kualifikimi në finale erdhi falë punës dhe angazhimit të lojtarëve

Sport vendor
Trajneri i Llapit, Batatina: I kemi dhënë shkollë Gjilanit

Trajneri i Llapit, Batatina: I kemi dhënë shkollë Gjilanit

Superliga
Batatina arsyeton humbjen e Llapit në shtëpi nga Drita

Batatina arsyeton humbjen e Llapit në shtëpi nga Drita

Superliga
Batatina arsyeton humbjen e thellë të Llapit ndaj Feronikelit

Batatina arsyeton humbjen e thellë të Llapit ndaj Feronikelit

Superliga
Tahir Batatina deklarohet pas fitores së mundimshme ndaj Arbërisë

Tahir Batatina deklarohet pas fitores së mundimshme ndaj Arbërisë

Superliga
Batatina me kritika për lojtarët e tij në barazimin dramatik me Drenicën

Batatina me kritika për lojtarët e tij në barazimin dramatik me Drenicën

Superliga
Trajneri i Llapit, Batatina i pakënaqur me humbjen dhe vonimin e lojës nga Prishtina

Trajneri i Llapit, Batatina i pakënaqur me humbjen dhe vonimin e lojës nga Prishtina

Superliga
Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 22-të

Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 22-të

Superliga
Batatina: Drita, Ballkani dhe Prishtina nuk kanë asgjë më shumë se Llapi

Batatina: Drita, Ballkani dhe Prishtina nuk kanë asgjë më shumë se Llapi

Superliga
Batatina thumbon Gjilanin, pas fitores komode të Llapit

Batatina thumbon Gjilanin, pas fitores komode të Llapit

Superliga
Batatina flet pas humbjes nga Drita: Merituam së paku një barazim

Batatina flet pas humbjes nga Drita: Merituam së paku një barazim

Superliga
Batatina i lumtur me fitoren ndaj Besës – flet edhe për referimin në ndeshje

Batatina i lumtur me fitoren ndaj Besës – flet edhe për referimin në ndeshje

Superliga
Batatina pas humbjes: E dominuam Dritën, fitoren ia dhurojë portieri ynë

Batatina pas humbjes: E dominuam Dritën, fitoren ia dhurojë portieri ynë

Superliga
Batatina i kënaqur me lojën e Llapit kundër Drenicës

Batatina i kënaqur me lojën e Llapit kundër Drenicës

Superliga
Pësoi disfatë nga Prishtina, por Batatina thotë se e dominuan lojën

Pësoi disfatë nga Prishtina, por Batatina thotë se e dominuan lojën

Superliga
Batatina vazhdon të ankohet në gjyqtarët edhe pas humbjes në Gjilan

Batatina vazhdon të ankohet në gjyqtarët edhe pas humbjes në Gjilan

Superliga
Llapi vendos t’i vazhdojë garat

Llapi vendos t’i vazhdojë garat

Superliga
Batatina nuk pajtohet me humbjen, akuza ndaj gjyqtarit të ndeshjes

Batatina nuk pajtohet me humbjen, akuza ndaj gjyqtarit të ndeshjes

Superliga
Trajneri i Llapit, Batatina: E kemi ditur që do të kemi vështirësi, shpresoj kjo fitore të na kthejë ku e kemi vendin

Trajneri i Llapit, Batatina: E kemi ditur që do të kemi vështirësi, shpresoj kjo fitore të na kthejë ku e kemi vendin

Superliga
Gjashtë ndeshja pa fitore, Batatina thotë se nuk do të jap dorëheqje si trajner i Llapit

Gjashtë ndeshja pa fitore, Batatina thotë se nuk do të jap dorëheqje si trajner i Llapit

Superliga
Formacionet zyrtare: Llapi kërkon këndelljen në takimin përballë Drenicës

Formacionet zyrtare: Llapi kërkon këndelljen në takimin përballë Drenicës

Superliga
Sunaj Keçi konfirmohet si asistent i parë i Batatinës te Llapi

Sunaj Keçi konfirmohet si asistent i parë i Batatinës te Llapi

Superliga
Batatina deklarohet pas barazimit me Prishtinën: Peshku pa ujë nuk jeton dhe Llapi pa Batatinën nuk funksionon

Batatina deklarohet pas barazimit me Prishtinën: Peshku pa ujë nuk jeton dhe Llapi pa Batatinën nuk funksionon

Superliga
Start dëshpërues i Llapit me tri humbje nga tri ndeshje, trajneri Batatina nuk mendon largimin

Start dëshpërues i Llapit me tri humbje nga tri ndeshje, trajneri Batatina nuk mendon largimin

Superliga