LAJMI I FUNDIT:
Steven N’Zonzi

Steven N’Zonzi

60 Artikuj

Roma arrin marrëveshje me Sevillën, N’Zonzi afër transferimit në kryeqytetin italian

Roma arrin marrëveshje me Sevillën, N’Zonzi afër transferimit në kryeqytetin italian

Serie A
Barcelona në sulm për një mesfushor qendror, në ‘radar’ katër emra

Barcelona në sulm për një mesfushor qendror, në ‘radar’ katër emra

La Liga
Barcelona mendon për transferimin e N’Zonzit

Barcelona mendon për transferimin e N’Zonzit

La Liga
Arsenali dëshiron shërbimet e N’Zonzit

Arsenali dëshiron shërbimet e N’Zonzit

Premier League
Francë e natyralizuar, vetëm shtatë futbollistë francez morën pjesë në Rusi

Francë e natyralizuar, vetëm shtatë futbollistë francez morën pjesë në Rusi

Përfaqësueset
La Liga mbretëron në finalen e Kampionatit Botëror – 11 lojtarë nga kampionati spanjoll, përcjellët  nga Ligue 1 dhe Serie A

La Liga mbretëron në finalen e Kampionatit Botëror – 11 lojtarë nga kampionati spanjoll, përcjellët nga Ligue 1 dhe Serie A

Përfaqësueset
Arsenali hap bisedimet me Sevillan për N’Zonzin

Arsenali hap bisedimet me Sevillan për N’Zonzin

Premier League
Objektivi kryesor i Arsenalit është N’Zonzi

Objektivi kryesor i Arsenalit është N’Zonzi

Premier League
Shtatë francezë e shtatë argjentinas te finalistët e Copa del Rey

Shtatë francezë e shtatë argjentinas te finalistët e Copa del Rey

La Liga
Sevilla 0-0 Man Utd, notat e lojtarëve

Sevilla 0-0 Man Utd, notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më të gjatë në La Liga (Foto)

Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më të gjatë në La Liga (Foto)

La Liga
Në verë çmendeshin pas tij, tani Juventusi dhe Evertonin e refuzojnë N’Zonzin

Në verë çmendeshin pas tij, tani Juventusi dhe Evertonin e refuzojnë N’Zonzin

Serie A
N’Zonzi shihet në aeroportin e Londrës, Arsenali dhe Evertoni në garë për shërbimet e tij

N’Zonzi shihet në aeroportin e Londrës, Arsenali dhe Evertoni në garë për shërbimet e tij

Premier League
Granit Xhaka do të bëhet më i mirë te Arsenali me ardhjen e Steven N’Zonzit

Granit Xhaka do të bëhet më i mirë te Arsenali me ardhjen e Steven N’Zonzit

Premier League
Arsenali e gatshme të transferoj francezin N’Zonzi

Arsenali e gatshme të transferoj francezin N’Zonzi

Premier League
Allegri takohet me drejtorët e Juvenusit – Kërkon mesfushor, këta janë gjashtë emrat e propozuar (Foto)

Allegri takohet me drejtorët e Juvenusit – Kërkon mesfushor, këta janë gjashtë emrat e propozuar (Foto)

Serie A
Juventusi e afroi Costan, por nuk do të ndalet me kaq – edhe 13 lojtarë përcillen nga Zonja e Vjetër (Foto)

Juventusi e afroi Costan, por nuk do të ndalet me kaq – edhe 13 lojtarë përcillen nga Zonja e Vjetër (Foto)

Serie A
E ardhmja e Matuidit varet nga lojtari

E ardhmja e Matuidit varet nga lojtari

Ligue 1
Sevilla tenton shkëmbimin Rugani – N’Zonzi, Juve e refuzon

Sevilla tenton shkëmbimin Rugani – N’Zonzi, Juve e refuzon

Serie A
Gomes alternativë e Juves nëse dështon N’Zonzi

Gomes alternativë e Juves nëse dështon N’Zonzi

Serie A
N’Zonzi e do kalimin te Juventusi

N’Zonzi e do kalimin te Juventusi

Serie A
“Nuk ka marrëveshje për N’Zonzin”

“Nuk ka marrëveshje për N’Zonzin”

Serie A
Juventusi fillon punën për mesfushor, këto janë alternativat dhe lojtari më afër që mund të afrohet

Juventusi fillon punën për mesfushor, këto janë alternativat dhe lojtari më afër që mund të afrohet

Serie A
Juventusi dëshiron transferimin e N’Zonzit

Juventusi dëshiron transferimin e N’Zonzit

Serie A