LAJMI I FUNDIT:
Steven N’Zonzi

Steven N’Zonzi

60 Artikuj

Juve ka marrëveshje verbale me N’Zonzin?

Juve ka marrëveshje verbale me N’Zonzin?

Serie A
Klubet angleze shfaqin interesim për N’Zonzin

Klubet angleze shfaqin interesim për N’Zonzin

Premier League
Zyrtare: N’Zonzi rinovon me Sevillan

Zyrtare: N’Zonzi rinovon me Sevillan

La Liga
Juventusi dëshiron ta paguajë klauzolën e N’Zonzit

Juventusi dëshiron ta paguajë klauzolën e N’Zonzit

Serie A
Dy skuadra angleze rivalizojnë Juventusin për N’Zonzin

Dy skuadra angleze rivalizojnë Juventusin për N’Zonzin

Premier League
Juventusi flet për transferimet, ‘godet’ keq Draxlerin – ëndrra quhet James Rodriguez

Juventusi flet për transferimet, ‘godet’ keq Draxlerin – ëndrra quhet James Rodriguez

Serie A
Juventusi ofertë për N’Zonzin

Juventusi ofertë për N’Zonzin

Serie A
Barca dhe Juve në ‘luftë’ për mesfushorin e Sevillas

Barca dhe Juve në ‘luftë’ për mesfushorin e Sevillas

La Liga
Futbollistët me më shumë pasime të sakta në Ligën e Kampionëve këtë sezon, do befasoheni nga lista

Futbollistët me më shumë pasime të sakta në Ligën e Kampionëve këtë sezon, do befasoheni nga lista

Liga e Kampionëve
Conte kërkon shpëtimin në La Liga, katër lojtarë në planet e italianit

Conte kërkon shpëtimin në La Liga, katër lojtarë në planet e italianit

Premier League
Nga James te Joe Hart – cilët mund të jenë 10 blerjet kryesore në futbollin anglez (Foto)

Nga James te Joe Hart – cilët mund të jenë 10 blerjet kryesore në futbollin anglez (Foto)

Imran Amiti
Mesfushori francez refuzon kalimin te Leicesteri

Mesfushori francez refuzon kalimin te Leicesteri

Premier League