LAJMI I FUNDIT:

Nga James te Joe Hart – cilët mund të jenë 10 blerjet kryesore në futbollin anglez (Foto)

Nga James te Joe Hart – cilët mund të jenë 10 blerjet kryesore në futbollin anglez (Foto)

Afati kalimtar veror ka qenë mjaft intensiv në futbollin anglez, ku kanë ndodhur disa blerje marramendëse. Porse akoma nuk ka mbaruar.

Të mërkurën do të marrë fund gjithçka, ndërsa në këto pak ditë të mbetura ka vend edhe për disa marrëveshje.


Telegrafi jua sjell disa prej transferimeve kryesore që mund të ndodhin këto ditë në Angli:

James Rodriguez
Klubi aktual: Real Madrid
Çmimi: 50 milionë funte
Klubi që e kërkon: Chelsea

james

Manolo Gabbiadini
Klubi aktual: Napoli
Çmimi: 25 milionë funte
Klubi që e kërkon: Everton

gabbiaddini

Lexoni këtu të gjitha lajmet për TRANSFERIMET

Islam Slimani
Klubi aktual: Sporting Lisbon
Çmimi: 25 milionë funte
Klubi që e kërkon: Leicester, Everton, Arsenal, West Brom

islamslimani

James McCarthy
Klubi aktual: Everton
Çmimi: 20 milionë funte
Klubi që e kërkon: Leicester City, Crystal Palace, Sunderland, Newcastle United

mccarthy

Jay Rodriguez
Klubi aktual: Southampton
Çmimi: Huazim (dy milionë funte)
Klubi që e kërkon: West Brom, Hull City, Sunderland

jayrodriguez

Steven Nzonzi
Klubi aktual: Sevilla
Çmimi: 25 milionë funte
Klubi që e kërkon: Leicester City

stevennzonzi

Moussa Sissoko
Klubi aktual: Newcastle United
Çmimi: 30 milionë funte
Klubi që e kërkon: West Brom, Everton, Crystal Palace, Tottenham

mousassioko

Wilfried Bony
Klubi aktual: Manchester City
Çmimi: Huazim
Klubi që e kërkon: West Ham

wilfredbony

Joe Hart
Klubi aktual: Manchester City
Çmimi: Huazim
Klubi që e kërkon: Sunderland

joehart

Mamadou Sakho
Klubi aktual: Liverpool
Çmimi: Huazim
Klubi që e kërkon: Stoke City, Crystal Palace

sakho

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

Serie A
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

Premier League
Fituesi i Kupës së Botës me Francën kritikon paraqitjen e Mbappes kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve

Fituesi i Kupës së Botës me Francën kritikon paraqitjen e Mbappes kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

Serie A
Më shumë se një milion njerëz në rrugë pasi Athletic Bilbao fitoi trofe, në mesin e tyre edhe yll i Barcelonës

Më shumë se një milion njerëz në rrugë pasi Athletic Bilbao fitoi trofe, në mesin e tyre edhe yll i Barcelonës

La Liga
Kalo në kategori