LAJMI I FUNDIT:

Sondazhet në Telegrafi Magazina

10 Artikuj

Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVA 2, fituesi prin me diferencë ‘të frikshme’ votash nga finalistët e tjerë

Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVA 2, fituesi prin me diferencë ‘të frikshme’ votash nga finalistët e tjerë

TV / Film
Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 2?

Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 2?

Yjet
Përfundon sondazhi i Telegrafit se kush do të largohet nga BBVA mes Oltës dhe Kiarës – diferencë e madhe në përqindje

Përfundon sondazhi i Telegrafit se kush do të largohet nga BBVA mes Oltës dhe Kiarës – diferencë e madhe në përqindje

Yjet
Sondazh: Olta apo Kiara – kush mendoni se duhet të dalë të shtunën nga Big Brother VIP Albania?

Sondazh: Olta apo Kiara – kush mendoni se duhet të dalë të shtunën nga Big Brother VIP Albania?

TV / Film
Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVK me mbi 40 mijë vota – kush është fituesi që prin bindshëm me përqindje

Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVK me mbi 40 mijë vota – kush është fituesi që prin bindshëm me përqindje

TV / Film
Sondazh: Kush mendoni se do ta fitojë Big Brother VIP Kosova?

Sondazh: Kush mendoni se do ta fitojë Big Brother VIP Kosova?

Yjet
Sondazh | Kush e fiton sivjet çmimin “Oscar” si ‘Filmi më i mirë i vitit’?

Sondazh | Kush e fiton sivjet çmimin “Oscar” si ‘Filmi më i mirë i vitit’?

TV / Film
Sondazh: Pesë këngët favorite për të triumfuar në Eurovision – cila është më e mira?

Sondazh: Pesë këngët favorite për të triumfuar në Eurovision – cila është më e mira?

Muzikë
Big Brother VIP: Përfundon sondazhi i madh i Telegrafit me mbi 35 mijë vota nga lexuesit, vendi i parë prin me 59 për qind

Big Brother VIP: Përfundon sondazhi i madh i Telegrafit me mbi 35 mijë vota nga lexuesit, vendi i parë prin me 59 për qind

TV / Film
Sondazh: Kush do të jetë fituesi i Big Brother VIP?

Sondazh: Kush do të jetë fituesi i Big Brother VIP?

TV / Film