LAJMI I FUNDIT:

Sondazh: Kush është banori juaj i preferuar në fillim të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Sondazh: Kush është banori juaj i preferuar në fillim të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Ka filluar tashmë edicioni i dytë i spektaklit Big Brother VIP Kosova.

Plot 20 banorë janë futur në shtëpinë më të famshme në Kosovë, për të sfiduar veten drejt çmimit të madh.

Këngëtarë, aktorë, gazetarë e blogerë të rrjeteve sociale, janë bërë tashmë kryefjala e shumë familjeve shqiptare, të cilat ndjekin me interes këtë program të shumë shikuar.


Telegrafi ka realizuar një sondazh për të pyetur lexuesit rreth preferencave të deritanishme.

Kush është banori i preferuar i momentit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova?

* Ky sondazh është i realizuar nga portali Telegrafi vetëm për të matur preferencat e publikut dhe nuk lidhet me votimin zyrtar të spektaklit Big Brother VIP Kosova 2.

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Kalo në kategori