LAJMI I FUNDIT:

Sondazh: Olta apo Kiara – kush mendoni se duhet të dalë të shtunën nga Big Brother VIP Albania?

Sondazh: Olta apo Kiara – kush mendoni se duhet të dalë të shtunën nga Big Brother VIP Albania?

Një nominim i fortë është këtë javë në spektaklin Big Brother VIP Albania.

Reklama

Dy konkurrentet që janë futur që nga dita e parë e këtij edicioni, aktorja Olta Gixhari dhe moderatorja Kiara Tito, janë dy të nominuarat e kësaj jave.

Ky nominim erdhi pasi publiku pati mundësinë që të zgjedh kë të çojë në televotim, mes çifteve Kiara dhe Olta dhe Kristi dhe Qetësor.

Familjarët e Luiz Ejllit ndryshojnë emrin e llogarisë së tij në Instagram, thonë se është tentuar t'iu merret faqja
Lexo po ashtu Familjarët e Luiz Ejllit ndryshojnë emrin e llogarisë së tij në Instagram, thonë se është tentuar t'iu merret faqja

Rezultatet e së martës treguan se publiku dëshironin një televotim kokë më kokë mes Oltës dhe Kiarës.

Foto: Big Brother VIP Albania/Instagram

Njëra prej tyre do të lërë shtëpinë e BBVA në mbrëmjen e së shtunë, varësisht se cila do të rezultojë më e votuara për të dalë.

Telegrafi ka vendosur që të përmes një sondazhi online të pyes lexuesit se kush mendojnë se është konkurrentja që duhet të lërë shtëpinë të shtunën.

Luizi paralajmëron: Nëse del Kiara të shtunën, dal edhe unë
Lexo po ashtu Luizi paralajmëron: Nëse del Kiara të shtunën, dal edhe unë

Ndërkohë, konkurrenti senzacion i këtij edicioni – këngëtari Luiz Ejlli, ka paralajmëruar se gjithashtu do të lërë shtëpinë të shtunën, në rast se e dashura e tij, Kiara Tito, del më e votuara për të dalë.

Kujtojmë që në shtëpinë e Big Brother VIP Albania gjendet ende një biletë kthimi, të cilën mund ta ketë një prej banorëve. /Telegrafi/

* Ky sondazh realizohet nga portali Telegrafi për lexuesit, dhe nuk lidhet me votimin zyrtar të spektaklit Big Brother VIP Albania, i cili realizohet përmes SMS-ve.


Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Kush është Camille Etienne - gruaja me të cilën dyshohet se Benjamin Millepied e tradhtoi aktoren Natalie Portman

Kush është Camille Etienne - gruaja me të cilën dyshohet se Benjamin Millepied e tradhtoi aktoren Natalie Portman

Magazina
Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Magazina
Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Magazina
Kalo në kategori