LAJMI I FUNDIT:
Olta Gixhari

Olta Gixhari

229 Artikuj

Olta Gixhari tregon nëse do të futej sërish në Big Brother: Është spektakël që të rrah zemra fort

Olta Gixhari tregon nëse do të futej sërish në Big Brother: Është spektakël që të rrah zemra fort

Yjet
“Sa kam punuar për këtë projekt” – Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” – Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Yjet
Olta Gixhari pjesë e jurisë në “Dancing With The Stars Albania”

Olta Gixhari pjesë e jurisë në “Dancing With The Stars Albania”

Muzikë
Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori

Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori

TV / Film
Filmi me protagonistë Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin “Në kuadër të dashurisë” publikohet së shpejti

Filmi me protagonistë Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin “Në kuadër të dashurisë” publikohet së shpejti

TV / Film
Olta Gixhari vjen atraktive në pozat nga pushimet në Itali

Olta Gixhari vjen atraktive në pozat nga pushimet në Itali

Yjet
Olta Gixhari mahnit me linjat trupore nga Firence

Olta Gixhari mahnit me linjat trupore nga Firence

Yjet
Olta Gixhari ekspozon format trupore në bikini nga pushimet në jug

Olta Gixhari ekspozon format trupore në bikini nga pushimet në jug

Yjet
Olta Gixhari ndan me ndjekësit në Instagram foto të reja provokuese në bikini

Olta Gixhari ndan me ndjekësit në Instagram foto të reja provokuese në bikini

Yjet
Olta Gixhari thotë se nuk ruan miqësi me Luiz Ejllin

Olta Gixhari thotë se nuk ruan miqësi me Luiz Ejllin

Yjet
Olta Gixhari ekspozon linjat trupore gjatë pushimeve luksoze në Capri

Olta Gixhari ekspozon linjat trupore gjatë pushimeve luksoze në Capri

Yjet
Olta Gixhari me të tjera poza provokuese nga pushimet në Itali

Olta Gixhari me të tjera poza provokuese nga pushimet në Itali

Yjet
Olta Gixhari nxit imagjinatën me fotot joshëse nga Italia

Olta Gixhari nxit imagjinatën me fotot joshëse nga Italia

Yjet
Olta flet për skenat romantike me Luizin në filmin “Në kuadër të dashurisë”: Ishte teknike, për mua një puthje në film është si një ecje

Olta flet për skenat romantike me Luizin në filmin “Në kuadër të dashurisë”: Ishte teknike, për mua një puthje në film është si një ecje

Yjet
Olta Gixhari thekson linjat joshëse të turpit nga pushimet në Itali

Olta Gixhari thekson linjat joshëse të turpit nga pushimet në Itali

Yjet
Olta Gixhari mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja me bikini

Olta Gixhari mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja me bikini

Yjet
Zbulohet para posteri zyrtar i filmit “Në kuadër të dashurisë”

Zbulohet para posteri zyrtar i filmit “Në kuadër të dashurisë”

TV / Film
Luizi: Personazhi në film ka të bëjë me një pjesë të jetës sime, skena e puthjes më e vështira

Luizi: Personazhi në film ka të bëjë me një pjesë të jetës sime, skena e puthjes më e vështira

TV / Film
Publikohet një tjetër video nga prapaskenat e filmit “Në kuadër të dashurisë”, në të cilin protagonistë janë Luizi dhe Olta

Publikohet një tjetër video nga prapaskenat e filmit “Në kuadër të dashurisë”, në të cilin protagonistë janë Luizi dhe Olta

TV / Film
Nga xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, Olta Gixhari: Luizi e ka pasur ëndërr të luante me mua

Nga xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, Olta Gixhari: Luizi e ka pasur ëndërr të luante me mua

TV / Film
“Në kuadër të dashurisë” do ta ketë premierën në tetor

“Në kuadër të dashurisë” do ta ketë premierën në tetor

TV / Film
“Zoti iu bekoftë” – Olta Gixhari uron Kurban Bajramin

“Zoti iu bekoftë” – Olta Gixhari uron Kurban Bajramin

Yjet
Zbulohet lista e kastit të aktorëve pjesëmarrës në filmin “Në kuadër të dashurisë”

Zbulohet lista e kastit të aktorëve pjesëmarrës në filmin “Në kuadër të dashurisë”

TV / Film
Publikohen fotografi të Olta Gixharit dhe Luizit gjatë xhirimeve të filmit “Në kuadër të lojës”

Publikohen fotografi të Olta Gixharit dhe Luizit gjatë xhirimeve të filmit “Në kuadër të lojës”

TV / Film