LAJMI I FUNDIT:

Familjarët e Luiz Ejllit ndryshojnë emrin e llogarisë së tij në Instagram, thonë se është tentuar t’iu merret faqja

Familjarët e Luiz Ejllit ndryshojnë emrin e llogarisë së tij në Instagram, thonë se është tentuar t’iu merret faqja
Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Këngëtari i njohur shqiptar, Luiz Ejlli, është shquar si fenomeni i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania.

Ai ka arritur që për një periudhë të shkurtër kohore të qëndrimit të tij brenda në shtëpi, të krijojë mbi 600 mijë ndjekës vetëm në rrjetin social Instagram.


Faqja e tij zyrtare në Instagram menaxhohet nga familjarët e tij, përkatësisht motra, e cila së fundmi ia ka ndryshuar edhe emrin, pasi ka pranuar se ka pasur tentime për t’ia marrë faqen e cila për vetëm tre muaj ka krijuar mbi 600 mijë ndjekës.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

“Fansa të dashur! Për arsye sulmesh deri në ekstrem për të vjedhur këtë Instagram, motra e Luizit që është zotëruesja e këtij Instagrami do ta menaxhojë vetë. Me dashur familja e Luizit”, thuhet në njoftimin që familja ka publikuar në InstaStory.

Foto: Luiz Ejlli/InstaStory

Tani llogaria e Instagramit të Luizit mban emrin e motrës së tij, Ina Ejlli.

Luizi paralajmëron: Nëse del Kiara të shtunën, dal edhe unë
Lexo po ashtu Luizi paralajmëron: Nëse del Kiara të shtunën, dal edhe unë

Luizi përndryshe të martën paralajmëroi se do të linte shtëpinë e Big Brother VIP Albania të shtunën, në rast se publiku vendos që të votojë të dashurën e tij – moderatoren Kiara Tito për ta larguar nga shtëpia. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Magazina
Kalo në kategori