LAJMI I FUNDIT:
Son Heung-min

Son Heung-min

120 Artikuj

Liga e Kampionëve zgjedh formacionin e javës, dominojnë futbollistët e Tottenhamit

Liga e Kampionëve zgjedh formacionin e javës, dominojnë futbollistët e Tottenhamit

Liga e Kampionëve
Messi dhe Suarez sundojnë Evropën me gola, lënë shumë mbrapa dyshet tjera sulmuese në pesë ligat kryesore

Messi dhe Suarez sundojnë Evropën me gola, lënë shumë mbrapa dyshet tjera sulmuese në pesë ligat kryesore

Ndërkombëtare
Arsenal 0-2 Tottenham: Notat e lojtarëve, Xhaka në nivel

Arsenal 0-2 Tottenham: Notat e lojtarëve, Xhaka në nivel

Ndërkombëtare
Tottenhami mposht Arsenalin për t’u kualifikuar në gjysmëfinale të EFL Cup

Tottenhami mposht Arsenalin për t’u kualifikuar në gjysmëfinale të EFL Cup

Ndërkombëtare
Kur derbi i Londrës Veriore zhvendoset në Seul, Torreira bëri një ndërhyrje të ashpër në Son

Kur derbi i Londrës Veriore zhvendoset në Seul, Torreira bëri një ndërhyrje të ashpër në Son

Premier League
Son refuzon transferimin te Bayern: Jam i lumtur në Londër

Son refuzon transferimin te Bayern: Jam i lumtur në Londër

Bundesliga
Son turpëron lojtarin kilian i cili para ndeshjes bëri një gjest racist

Son turpëron lojtarin kilian i cili para ndeshjes bëri një gjest racist

Ndërkombëtare
Koreja e Jugut i fiton Lojërat Aziatike, Heung-Min Son i shpëton shërbimit ushtarak

Koreja e Jugut i fiton Lojërat Aziatike, Heung-Min Son i shpëton shërbimit ushtarak

Përfaqësueset
Heung-Min Son para ndeshjes së jetës – 90 minuta e ndajnë nga ushtria, ose arritja jetësore

Heung-Min Son para ndeshjes së jetës – 90 minuta e ndajnë nga ushtria, ose arritja jetësore

Përfaqësueset
Zyrtare: Tottenhami blindon yjet, Son dhe Lamela rinovojnë kontratat  

Zyrtare: Tottenhami blindon yjet, Son dhe Lamela rinovojnë kontratat  

Premier League
Meksika mposht Korenë e Jugut, një hap larg kalimit të grupit

Meksika mposht Korenë e Jugut, një hap larg kalimit të grupit

Përfaqësueset
“E vështirë që perëndimorët të dallojnë aziatikët”, trajneri i Koresë së Jugut tregon taktikën që ka përdorur për të shpërqendruar kundërshtarët

“E vështirë që perëndimorët të dallojnë aziatikët”, trajneri i Koresë së Jugut tregon taktikën që ka përdorur për të shpërqendruar kundërshtarët

Përfaqësueset
Son: Kane, lojtari më i mirë në botë

Son: Kane, lojtari më i mirë në botë

Premier League
Heung-Min Son, ylli i Tottenhamt nga Koreja e Jugut – Ai duhet ta kryejë ushtrinë, ka të dashura yjet e muzikës koreane dhe ka nënshkruar kontrata të mëdha për klubet ku ka luajtur

Heung-Min Son, ylli i Tottenhamt nga Koreja e Jugut – Ai duhet ta kryejë ushtrinë, ka të dashura yjet e muzikës koreane dhe ka nënshkruar kontrata të mëdha për klubet ku ka luajtur

Premier League
Son Heung-min shprehet i dëshpëruar pas eliminimit

Son Heung-min shprehet i dëshpëruar pas eliminimit

Liga e Kampionëve
Son i sjell epërsinë Totenhamit ndaj Juventusit

Son i sjell epërsinë Totenhamit ndaj Juventusit

Liga e Kampionëve
Tottenhami thellon epërsinë ndaj Liverpoolit me golin e Son (Video)

Tottenhami thellon epërsinë ndaj Liverpoolit me golin e Son (Video)

Premier League
Son shpallet futbollist i muajit në Ligën Premier

Son shpallet futbollist i muajit në Ligën Premier

Premier League
PSG kërkon t’ia rrëmbejë yllin kryesor Tottenhemit

PSG kërkon t’ia rrëmbejë yllin kryesor Tottenhemit

Premier League
Formacioni më i mirë i javës së shkuar në pesë ligat më të forta (Foto)

Formacioni më i mirë i javës së shkuar në pesë ligat më të forta (Foto)

Ndërkombëtare
Pesë momentet më të mira nga java e gjashtë në Ligën Premier (Video)

Pesë momentet më të mira nga java e gjashtë në Ligën Premier (Video)

Arbios Kryeziu
Ky është lojtari më i mirë në Evropë deri tani

Ky është lojtari më i mirë në Evropë deri tani

Premier League
Formacioni i javës së gjashtë në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës së gjashtë në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Dortmund i fuqishëm, e kalon pa problem Tottenhemin (Video)

Dortmund i fuqishëm, e kalon pa problem Tottenhemin (Video)

Liga e Evropës