LAJMI I FUNDIT:

Snajperisti

23 Artikuj

Snajperisti ukrainas eliminon gjashtë ushtarë rusë në Bakhmut

Snajperisti ukrainas eliminon gjashtë ushtarë rusë në Bakhmut

Evropa
Snajperisti ukrainas me “nerva të çelikta”, e pret gjatë ushtarin rus të fshehur në shkurre – e neutralizon sapo lëvizë

Snajperisti ukrainas me “nerva të çelikta”, e pret gjatë ushtarin rus të fshehur në shkurre – e neutralizon sapo lëvizë

Evropa
A mund ta gjeni snajperistin në pyll, autori i videos sfidon të gjithë

A mund ta gjeni snajperistin në pyll, autori i videos sfidon të gjithë

Interesante
Ju keni “sy magjikë” nëse mund ta dalloni snajperistin që fshihet në këtë peizazh me borë

Ju keni “sy magjikë” nëse mund ta dalloni snajperistin që fshihet në këtë peizazh me borë

Interesante
E rrëzoi ushtarin e parë rus, pastaj të dytin – momenti kur snajperisti ukrainas qëlloi ‘me saktësi të lartë’ nga 2710 metra largësi

E rrëzoi ushtarin e parë rus, pastaj të dytin – momenti kur snajperisti ukrainas qëlloi ‘me saktësi të lartë’ nga 2710 metra largësi

Nga Bota
Snajperistja e njohur ukrainase martohet në vijën e frontit

Snajperistja e njohur ukrainase martohet në vijën e frontit

Interesante
Disa pamje të publikuara thuhet se tregojnë një snajperist ukrainas të veshur si “Predator” – që shfaqet me pije energjike dhe thikë

Disa pamje të publikuara thuhet se tregojnë një snajperist ukrainas të veshur si “Predator” – që shfaqet me pije energjike dhe thikë

Nga Bota
Vritet nga forcat ukrainase njëri prej snajperistëve më të mirë rusë

Vritet nga forcat ukrainase njëri prej snajperistëve më të mirë rusë

Evropa
‘Unë jam gjallë’: Ish-snajperi i Forcave Kanadeze hedh poshtë thashethemet për vdekjen e tij në Ukrainë

‘Unë jam gjallë’: Ish-snajperi i Forcave Kanadeze hedh poshtë thashethemet për vdekjen e tij në Ukrainë

Nga Bota
Ai luftoi në Afganistan dhe Irak: Një nga “snajperistët më vdekjeprurës në botë” mbërrin në Ukrainë nga Kanadaja – tregon pse e bëri këtë

Ai luftoi në Afganistan dhe Irak: Një nga “snajperistët më vdekjeprurës në botë” mbërrin në Ukrainë nga Kanadaja – tregon pse e bëri këtë

Nga Bota
Ia mbante thikën në fyt gruas që e kishte marrë peng, snajperisti i policisë kineze qëllon për vdekje pengmarrësin

Ia mbante thikën në fyt gruas që e kishte marrë peng, snajperisti i policisë kineze qëllon për vdekje pengmarrësin

Nga Bota
Snajperisti britanik, bllokoi me dy gjuajtje kamionin me eksploziv që do shkaktonte masakër

Snajperisti britanik, bllokoi me dy gjuajtje kamionin me eksploziv që do shkaktonte masakër

Nga Bota
“Snajperisti” hap zjarr, një i vdekur dhe gjashtë të plagosur në ishullin francez të Korsikës (Foto/Video)

“Snajperisti” hap zjarr, një i vdekur dhe gjashtë të plagosur në ishullin francez të Korsikës (Foto/Video)

Nga Bota
Snajperisti britanik që me një të shtënë kishte vrarë 6 terroristë, tregon si e kishte bërë këtë

Snajperisti britanik që me një të shtënë kishte vrarë 6 terroristë, tregon si e kishte bërë këtë

Nga Bota
Gazetari shpëton për një fije floku, snajperisti i ISIS-it e qëllon – e godet kamerën që e kishte vendosur në gjoks (Video)

Gazetari shpëton për një fije floku, snajperisti i ISIS-it e qëllon – e godet kamerën që e kishte vendosur në gjoks (Video)

Nga Bota
Snajperisti në kodër mendoi se ushtria kundërshtare nuk po e shihte, por gaboi keq – qëllohet për vdekje nga një predhë anti-tank (Video)

Snajperisti në kodër mendoi se ushtria kundërshtare nuk po e shihte, por gaboi keq – qëllohet për vdekje nga një predhë anti-tank (Video)

Nga Bota
Vrasja me snajper prej më shumë 2 mijë metrash parandaloi 20 vrasje në Afganistan

Vrasja me snajper prej më shumë 2 mijë metrash parandaloi 20 vrasje në Afganistan

Nga Bota
Politikani filipinas vritet me snajper, turma që ishin afër tij pushtohen nga paniku (Video, +18)

Politikani filipinas vritet me snajper, turma që ishin afër tij pushtohen nga paniku (Video, +18)

Nga Bota
Njihuni me snajperistin më të rrezikshëm amerikan, i cili vetëm në një mision ka vrarë 33 talibanë (Foto)

Njihuni me snajperistin më të rrezikshëm amerikan, i cili vetëm në një mision ka vrarë 33 talibanë (Foto)

Nga Bota
Snajperisti vrau terroristin e ISIS-it nga një distancë, rekord botëror – plumbi mori 10 sekonda për të arritur objektivin (Foto/Video)

Snajperisti vrau terroristin e ISIS-it nga një distancë, rekord botëror – plumbi mori 10 sekonda për të arritur objektivin (Foto/Video)

Nga Bota
“Vdekja e Bardhë”: Njihuni me snajperistin më të njohur në botë, i cili ka vrarë 800 ushtarë rusë brenda 100 ditëve (Foto/Video)

“Vdekja e Bardhë”: Njihuni me snajperistin më të njohur në botë, i cili ka vrarë 800 ushtarë rusë brenda 100 ditëve (Foto/Video)

Nga Bota
Ky është ylli i snajperistëve të Kinës (Foto)

Ky është ylli i snajperistëve të Kinës (Foto)

Nga Bota
Arsenal armatimi në banesën e snajperistit që vrau policët në Dallas

Arsenal armatimi në banesën e snajperistit që vrau policët në Dallas

Nga Bota