LAJMI I FUNDIT:

Shkodran Nikçi

66 Artikuj

Prokuroria në Pejë jep detajet për rastin e 54 vjeçarit që humbi jetën pasi e zuri ashensori

Prokuroria në Pejë jep detajet për rastin e 54 vjeçarit që humbi jetën pasi e zuri ashensori

Kosovë
​Gjetja e vajzave që u raportuan të zhdukura, Prokuroria e Pejës: Po hetohet nëse ka elemente të veprës penale

​Gjetja e vajzave që u raportuan të zhdukura, Prokuroria e Pejës: Po hetohet nëse ka elemente të veprës penale

Donjeta Zeqiraj
Detaje nga aksioni kundër drogës në Dukagjin – Prokuroria tregon se çka u sekuestrua

Detaje nga aksioni kundër drogës në Dukagjin – Prokuroria tregon se çka u sekuestrua

Kosovë
Aksion në disa komuna, gjendet plantacion me kanabis në Istog dhe arrestohen disa persona 

Aksion në disa komuna, gjendet plantacion me kanabis në Istog dhe arrestohen disa persona 

Kosovë
Ndalohen tre persona në Pejë, tentuan të kryenin grabitje

Ndalohen tre persona në Pejë, tentuan të kryenin grabitje

Kronika e Zezë
Aksion i policisë në Pejë, ndalohen tre persona – konfiskohen armë e municion

Aksion i policisë në Pejë, ndalohen tre persona – konfiskohen armë e municion

Kosovë
Ushtruan dhunë në familje, ndalohen gjashtë persona brenda 24 orëve në Pejë

Ushtruan dhunë në familje, ndalohen gjashtë persona brenda 24 orëve në Pejë

Kosovë
Bie nga kati i pestë, vdes një person në Pejë – flasin nga Policia dhe Prokuroria

Bie nga kati i pestë, vdes një person në Pejë – flasin nga Policia dhe Prokuroria

Kronika e Zezë
Arrestohet personi që dyshohet se goditi me veturë prokuroren në Pejë

Arrestohet personi që dyshohet se goditi me veturë prokuroren në Pejë

Siguri
Prokurorja në Pejë u godit nga vetura derisa po dilte nga gjykata, i dyshuari iku nga vendi i ngjarjes

Prokurorja në Pejë u godit nga vetura derisa po dilte nga gjykata, i dyshuari iku nga vendi i ngjarjes

Kronika e Zezë
Për 120 vrasjet e pasluftës në rajonin e Dukagjinit, hetimet vazhdojnë

Për 120 vrasjet e pasluftës në rajonin e Dukagjinit, hetimet vazhdojnë

Drejtësi
Ndalohen për 48 orë pesë të arrestuarit për rastin tragjik në Klinë

Ndalohen për 48 orë pesë të arrestuarit për rastin tragjik në Klinë

Kronika e Zezë
Prokuroria e Pejës: Tre të ndaluarit për rastin e Gllogjanit dyshohen për vrasje të rëndë, kërkohet paraburgim

Prokuroria e Pejës: Tre të ndaluarit për rastin e Gllogjanit dyshohen për vrasje të rëndë, kërkohet paraburgim

Kosovë
Ndizen qirinj në nderim të tri viktimave në Gllogjan

Ndizen qirinj në nderim të tri viktimave në Gllogjan

Kosovë
Basha: Dhimbje dhe trishtim për ngjarjen e sotme në Deçan

Basha: Dhimbje dhe trishtim për ngjarjen e sotme në Deçan

Shqipëri
Haxhiu për sulmin në Gllogjan: Ekipi i mjekësisë ligjore është në vendin e ngjarjes, rasti duhet të zbardhet sa më parë

Haxhiu për sulmin në Gllogjan: Ekipi i mjekësisë ligjore është në vendin e ngjarjes, rasti duhet të zbardhet sa më parë

Kosovë
Tragjedia në Gllogjan, reagon Konjufca: Sa më parë të zbulohen autorët e krimit

Tragjedia në Gllogjan, reagon Konjufca: Sa më parë të zbulohen autorët e krimit

Kosovë
Konfirmohen tre të vrarë nga të shtënat në autobus në Gllogjan, dy prej tyre nxënës

Konfirmohen tre të vrarë nga të shtënat në autobus në Gllogjan, dy prej tyre nxënës

Kronika e Zezë
Goditet nga lisi, vdes një person në Rugovë të Pejës

Goditet nga lisi, vdes një person në Rugovë të Pejës

Kronika e Zezë
Në pesë vitet e fundit në Kosovë janë kryer 154 vrasje, prej tyre 79 të rënda

Në pesë vitet e fundit në Kosovë janë kryer 154 vrasje, prej tyre 79 të rënda

Xhejlane Kaçiu
Prokuroria: Vëllai i Astrit Ademajt dyshohet se ka kryer veprën penale të vrasjes, nesër del para gjykatës

Prokuroria: Vëllai i Astrit Ademajt dyshohet se ka kryer veprën penale të vrasjes, nesër del para gjykatës

Kosovë
Rasti tragjik në Pejë, hetimet po zhvillohen në disa pista

Rasti tragjik në Pejë, hetimet po zhvillohen në disa pista

Kosovë
Helmimi i qytetarëve në Deçan, arrestohet një zyrtar i Agjencisë së Pyjeve

Helmimi i qytetarëve në Deçan, arrestohet një zyrtar i Agjencisë së Pyjeve

Kosovë
Vdekjet në Spitalin e Pejës ndodhën si shkak i sulmit kardiak, jo helmimit

Vdekjet në Spitalin e Pejës ndodhën si shkak i sulmit kardiak, jo helmimit

Drejtësi