LAJMI I FUNDIT:

Seria A

27 Artikuj

Ishte kamarier në Zhelinë të Tetovës e tash është refer profesionist në Itali

Ishte kamarier në Zhelinë të Tetovës e tash është refer profesionist në Itali

Venhar Ramadani
Skandali i VAR-it në ndeshjen Juventus-Salernitana: Nuk do të dënohet asnjë nga gjyqtarët, kryetari i FIGC kërkon të palët të qetësohen

Skandali i VAR-it në ndeshjen Juventus-Salernitana: Nuk do të dënohet asnjë nga gjyqtarët, kryetari i FIGC kërkon të palët të qetësohen

Serie A
Allegri pritet të startojë me Dybalan në “Derby d’Italia”

Allegri pritet të startojë me Dybalan në “Derby d’Italia”

Serie A
Thiago Motta: Juventusi mund ta fitojë titullin në Serie A

Thiago Motta: Juventusi mund ta fitojë titullin në Serie A

Serie A
Interi fiton me rikthim ndaj Hellas Veronës, Joaquin Correa shpëtimtar i kampionëve

Interi fiton me rikthim ndaj Hellas Veronës, Joaquin Correa shpëtimtar i kampionëve

Serie A
Bayern Munich mund të vihet në aksion për drejtorin sportiv Fabio Paratici pasi ky mund të largohet nga Juve

Bayern Munich mund të vihet në aksion për drejtorin sportiv Fabio Paratici pasi ky mund të largohet nga Juve

Bundesliga
Opta parashikon kandidatët për titull në Serie A, Juventusi më shumë gjasa se Milani

Opta parashikon kandidatët për titull në Serie A, Juventusi më shumë gjasa se Milani

Serie A
Pritej ta mbyllte marrëveshjen me Arsenalin – Juventusi rikthehet në garë për Aouar

Pritej ta mbyllte marrëveshjen me Arsenalin – Juventusi rikthehet në garë për Aouar

Serie A
Interi nis përpjekjet për transferimin e Kantes, por problem mbetet çmimi i francezit

Interi nis përpjekjet për transferimin e Kantes, por problem mbetet çmimi i francezit

Serie A
Barcelona po tenton ta shkëmbejë Todibon me Romagnolin e Milanit

Barcelona po tenton ta shkëmbejë Todibon me Romagnolin e Milanit

La Liga
Zyrtarizimet që mund t’iu kenë ikur në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës

Zyrtarizimet që mund t’iu kenë ikur në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës

Ndërkombëtare
Khedira: Juventusi nuk e transferoj Ronaldon e De Ligtin për të arritur deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Khedira: Juventusi nuk e transferoj Ronaldon e De Ligtin për të arritur deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Serie A
Zyrtare: Zaniolo rinovon kontratën me Romën

Zyrtare: Zaniolo rinovon kontratën me Romën

Serie A
Top 10 fanellat më të mira në Evropë për edicionin 2019/20   

Top 10 fanellat më të mira në Evropë për edicionin 2019/20  

Ndërkombëtare
Juventusi po ndërton një super skuadër – qëllimi mbetet fitimi i Ligës së Kampionëve

Juventusi po ndërton një super skuadër – qëllimi mbetet fitimi i Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Rabiot: Te Juve më vështirë se sa te PSG

Rabiot: Te Juve më vështirë se sa te PSG

Serie A
Allegri e konfirmon të ardhmen: Do të qëndroj te Juventusi

Allegri e konfirmon të ardhmen: Do të qëndroj te Juventusi

Serie A
Napoli refuzon ofertën zyrtare të Unitedit për Koulibalyn

Napoli refuzon ofertën zyrtare të Unitedit për Koulibalyn

Serie A
Formacionet zyrtare, Juventus – Udinese: Zonja e Vjetër luan me shumë rezervistë

Formacionet zyrtare, Juventus – Udinese: Zonja e Vjetër luan me shumë rezervistë

Serie A
Dhjetë transferimet e zyrtarizuara të afatit të janarit që mund t’ju kenë ikur

Dhjetë transferimet e zyrtarizuara të afatit të janarit që mund t’ju kenë ikur

Ndërkombëtare
Juventusi dhe Manchester City do të tentojnë të përfitojnë nga situata e Iscos

Juventusi dhe Manchester City do të tentojnë të përfitojnë nga situata e Iscos

La Liga
Allegri trajneri më i mirë në Itali, lë pas Sarrin e Inzaghin

Allegri trajneri më i mirë në Itali, lë pas Sarrin e Inzaghin

Serie A
Juventusi ka shitur 520 mijë fanella të Ronaldos për një ditë,  Adidas dhe ‘Zonja e Vjetër’ fitojnë 54 milionë euro

Juventusi ka shitur 520 mijë fanella të Ronaldos për një ditë, Adidas dhe ‘Zonja e Vjetër’ fitojnë 54 milionë euro

Përfaqësueset
Perrin arrin marrëveshje me Juventusin?

Perrin arrin marrëveshje me Juventusin?

Serie A