LAJMI I FUNDIT:

Barcelona po tenton ta shkëmbejë Todibon me Romagnolin e Milanit

Barcelona po tenton ta shkëmbejë Todibon me Romagnolin e Milanit

Raportohet se Barcelona po tenton ta transferojë Alessio Romagnolin nga Milani për ta përforcuar kështu mbrojtjen e tyre.

Reklama

Jean-Clair Todibo thuhet se ka arritur marrëveshje me Rossonerët e që Blaugranasit po punojnë në transferimin e mbrojtësi italian.

Sipas Sky Sports, kampioni i La Liga-s është i gatshëm që ta lejojë francezin që t’i bashkohet Milanit, mirëpo në këmbim kërkon shërbimet e Romagnolit.

Barcelona dhe Atletico Madridi në 'luftë' për Romagnolin
Lexo po ashtu Barcelona dhe Atletico Madridi në 'luftë' për Romagnolin

Italiani luan standard te skuadra italiane që nga viti 2015, e njëherësh është edhe kapiten i tyre.

Milani po e kompleton transferimin e Todibos nga Barcelona
Lexo po ashtu Milani po e kompleton transferimin e Todibos nga Barcelona

Nëse Romagnoli transferohet në Camp Nou, atëherë do të ishte i gatshëm për ta që të luante në Ligën e Kampionëve.

Në anën tjetër, Milani do t’i merrte shërbimet e Todibos në fund të sezonit pa paguar asnjë cent për 23-vjeçarin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Kalo në kategori